Organizacja Constans Consulting osiągnęła 1 432 346 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 430 901 zł. Pozostałe przychody to 1445 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 163 039 zł.
Zysk netto wyniósł 267 862 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 142 811 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 432 346 zł w 2025 roku. • 1 241 165 zł w 2024 roku. • 919 594 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 188 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 267 862 zł w 2025 roku. • 209 416 zł w 2024 roku. • -4387 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Constans Consulting wynosi 3 034 690 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 008 346 zł a 5 377 843 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 282 613 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 034 690 zł w 2025 roku. • 2 472 556 zł w 2024 roku. • 1 253 587 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Constans Consulting wynosi 294 tys. zł.
EBITDA Constans Consulting wynosi 303 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
22 367 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 293 821 zł w
2025 roku. • 233 992 zł w
2024 roku. • -4860 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
23 120 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 303 410 zł w
2025 roku. • 246 245 zł w
2024 roku. • -135 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Constans Consulting.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Constans Consulting wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Constans Consulting wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Constans Consulting charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Constans Consulting wynosi 138 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 43 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 363 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 43 tys. zł a 363 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 138 tys. zł w 2025 roku. • 108 tys. zł w 2024 roku. • 71 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 43 tys. zł w 2025 roku. • 35 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 363 tys. zł w 2025 roku. • 269 tys. zł w 2024 roku. • 190 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
42 149
zł.
Koszty operacyjne Constans Consulting wyniosły
1 137 079
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4456 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 42 149 zł w 2025 roku • 73 705 zł w 2024 roku • 80 105 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
9% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Constans Consulting wyniosła 1 702 783 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 396 625 zł.
a
ktywa trwałe to 306 158 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 702 783 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 358 322 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 344 461 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 178 181 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 702 783 zł w 2025 roku. • 1 480 653 zł w 2024 roku. • 1 093 918 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 20%.
Marża operacyjna wyniosła 21%.
Marża netto wyniosła 19%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Constans Consulting wyniosły 358 322 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 702 783 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 21%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 41 309 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 358 322 zł w 2025 roku • 404 054 zł w 2024 roku • 239 886 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 21% w 2025 roku • 27% w 2024 roku • 22% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Constans Consulting wykazała przychody na poziomie 1 432 346 zł.
Organizacja zarobiła 295 103 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 241 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 267 862 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1216 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 241 zł w 2025 roku • 21 366 zł w 2024 roku • 258 zł w 2023 roku
Organizacja Constans Consulting wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 364 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+364
dni względem terminu
4
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
+9 dni24-07-2025
2023
+12 mies. 14 dni24-07-2025
2022
+24 mies. 20 dni24-07-2025
2021
+33 mies. 23 dni24-07-2025
2020
+45 mies. 28 dni24-07-2025
2019
−4 mies. 5 dni12-06-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Danieluk Adam posiada 95
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 03.10.2013 jest Danieluk Adam kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 21.09.2010 do 03.10.2013
była Danieluk Bożena kontrolująca 95% udziałów.