SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Remedics osiągnęła 204 305 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 58 717 zł. Pozostałe przychody to 145 588 zł.
Całkowite koszty wyniosły 453 306 zł.
Strata netto wyniosła 394 589 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 204 305 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 204 305 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -393 670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -394 589 zł w 2018 roku. • -919 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Remedics wynosi 136 203 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 510 762 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 133 142 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 136 203 zł w 2018 roku. • 3061 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Remedics wynosi -92 tys. zł.
EBITDA Remedics wynosi -91 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
91 196 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -92 051 zł w
2018 roku. • -855 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
90 599 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -91 454 zł w
2018 roku. • -855 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Remedics.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Remedics wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,450% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2018 roku. • 4,35% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Remedics wynosi 0,56%. To oznacza, że firma ma szansę 0,56% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,300% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,56% w 2018 roku. • 0,26% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Remedics charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Remedics wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6 tys. zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
29 903
zł.
Koszty operacyjne Remedics wyniosły
150 768
zł.
Wynagrodzenia stanowią
20%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
29 419 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 29 903 zł w 2018 roku • 484 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
36.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20% w 2018 roku •
57% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Remedics wyniosła 5 938 614 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 791 410 zł.
a
ktywa trwałe to 147 204 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 938 614 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 329 121 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -390 508 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 520 184 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 938 614 zł w 2018 roku. • 418 430 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 101%.
Marża operacyjna wyniosła -157%.
Marża netto wyniosła -193%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 124 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -157 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -193 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Remedics wyniosły 6 329 121 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 938 614 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 107%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5 914 773 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 329 121 zł w 2018 roku • 414 349 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 107% w 2018 roku • 99% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Remedics wykazała przychody na poziomie 204 305 zł.
Organizacja zarobiła -342 285 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 52 304 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -394 589 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -15% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 52 304 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 52 304 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Remedics wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 82% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 1 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-1
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+1 dni16-07-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Envea posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.12.2018 jest Envea kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.03.2018 do 11.12.2018
był Janus Michał kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 12.05.2017 do 13.03.2018 najwięcej udziałów posiadała Duraj & Reck I Partnerzy Kancelaria Adwokacka. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.