MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI KRS 0000437994 NIP 7382144781 REGON 122700852

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
376 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1,3 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
b.d.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
GORLICE
Kod pocztowy
38-300
Rejestracja
2012-10-30
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMMODZIELNIE
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Branże
Obróbka mechaniczna elementów metalowychProdukcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczepWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanychWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowychProdukcja konstrukcji metalowych i ich częściTransport rurociągowy pozostałych towarówKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeńRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneTransport drogowy towarówNaprawa i konserwacja maszynPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneNaprawa i konserwacja statków i łodziPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówObróbka metali i nakładanie powłok na metaleWykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichObróbka mechaniczna elementów metalowychNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1 259 534 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3750 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 626 011 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1 259 534 zł w 2019 roku.
• -104 968 zł w 2018 roku.
• -7512 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wycenie organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2305 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń dotyczących organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 19 września 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 września 2024 (MSiG nr 183/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1260619. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.10.2012. [KR.XII NS-REJ.KRS/17177/24/673]
    UWAGA MSiG 183/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/17177/24/673 Nr ogłoszenia: 1260619
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 22 następującej treści: Dz. 5. Rub. 1. Kurator wpisać: 1 1. PIÓRKOWSKA 2. PATRYCJA 3. [ukryto] 5. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KR XII NS.REJ.KRS 6608/24/254, ART.42 K.C,CELEM NIEZWŁOCZNEGO PODJĘCIA CZYNNOŚCI ZMIERZAJĄCYCH DO POWOŁANIA ZARZĄDU, A W RAZIE POTRZEBY DO LIKWIDACJI SPÓŁKI; 6. 12.07.2024
  2. Poz. 24969. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorlicach. KRS 0000437994. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30 października 2012 r., sygn. akt XII Ns-Rej. KRS 7686/23/088. [BMSiG-24505/2023]
    UWAGA MSiG 96/2023 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-24505/2023 Nr ogłoszenia: 24969
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, wszczął postępowanie o rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego. Postępowanie dotyczy MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorlicach, KRS 0000437994, ostatni ujawniony adres: ul. Parkowa 6/2, Gorlice. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności faktycznych przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorlicach, KRS 0000437994, nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec . o rozwiązaniu Spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jej wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (9) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 767642. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.2012. [RDF/241913/20/793]
    MSiG 191/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/241913/20/793 Nr ogłoszenia: 767642
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  2. Poz. 767641. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.2012. [RDF/241913/20/392]
    MSiG 191/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/241913/20/392 Nr ogłoszenia: 767641
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  3. Poz. 767640. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.201 [RDF/241912/20/680]
    MSiG 191/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/241912/20/680 Nr ogłoszenia: 767640
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KR nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.09.2020 okres OD . 16 01.01.2019 DO 31.12.2019
  4. Poz. 208587. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.2012. [RDF/105246/19/235]
    MSiG 74/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/105246/19/235 Nr ogłoszenia: 208587
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  5. Poz. 208586. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.2012. [RDF/105245/19/523]
    MSiG 74/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/105245/19/523 Nr ogłoszenia: 208586
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  6. Poz. 177842. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.10.2012. [RDF/103076/19/387]
    MSiG 68/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/103076/19/387 Nr ogłoszenia: 177842
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 31.03.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  7. Poz. 144171. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.10.2012. [KR.XII NS-REJ.KRS/6032/18/216]
    MSiG 104/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/6032/18/216 Nr ogłoszenia: 144171
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.05.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.03.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  8. Poz. 450359. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.10.2012. [KR.XII NS-REJ.KRS/31929/17/274]
    MSiG 241/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/31929/17/274 Nr ogłoszenia: 450359
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.12.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.11.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  9. Poz. 368593. MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000437994. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA- -ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.10.2012. [KR.XII NS-REJ.KRS/23956/16/166]
    MSiG 217/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/23956/16/166 Nr ogłoszenia: 368593
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.11.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 41,55% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 85,0% w 2019 roku.
• 1,67% w 2018 roku.
• 1,90% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji zmieniał się w latach 2017-2019 między oceną C a E.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o kredycie kupieckim dla organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 150 zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych wyniosła 929 746 zł.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie za ten okres przeczy samo sobie - część jest w nim większa od całości: aktywa obrotowe 929 746 zł, suma bilansowa 376 000 zł. Kwoty pokazujemy tak, jak je złożono.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 929 746 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 320 524 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 320 524 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 1 092 679 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 96 283 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 376 000 zł w 2019 roku.
• 2 577 458 zł sumy bilansowej i -2 755 244 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 2 561 358 zł sumy bilansowej i -2 658 961 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -334,98%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 167,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych wyniosły 5 320 524 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 376 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1415%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 50 102 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 5 320 524 zł w 2019 roku
• 5 332 702 zł w 2018 roku
• 5 220 319 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 605,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 1415% w 2019 roku
• 207% w 2018 roku
• 204% w 2017 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych ma 5 320 524 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 5 055 000 zł (95%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 265 524 zł (5%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 265 524 zł (5%) ma termin spłaty ponad rok.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 95%.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018 sprawozdanie nie dzieliło zobowiązań na wierzycieli - cały słupek to „pozostali”.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych wynosi 0,18 (bez oceny - dane tego okresu przeczą sobie, patrz ostatni punkt).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie za ten okres przeczy samo sobie - część jest w nim większa od całości: aktywa obrotowe 929 746 zł, suma bilansowa 376 000 zł. Kwoty pokazujemy tak, jak je złożono, a wskaźników płynności nie oceniamy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,18 w 2019 roku (sprawozdanie sprzeczne, poza oceną trendu)
icon custom:bullet-chevron
W roku 2019 sprawozdanie przeczy samo sobie (część jest w nim większa od całości), więc wskaźniki z tego roku nie wchodzą do oceny trendu.

Obsługa długu

Brak danych o obsłudze długu.


Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 929 746 zł, z czego 913 780 zł ma termin do 12 miesięcy, a 15 965 zł powyżej 12 miesięcy. Sprawozdanie za ten okres przeczy samo sobie - część jest w nim większa od całości: należności handlowe 929 746 zł, suma bilansowa 376 000 zł. Kwotę pokazujemy tak, jak ją złożono; rotacji należności (DSO) z tego okresu nie należy porównywać z innymi latami.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 0 zł w 2019 roku
• 2 tys. zł w 2018 roku
• 11 tys. zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania nie rozbijają kosztów na dodatnie kategorie, dlatego wykres pokazuje samą sumę kosztów działalności operacyjnej.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy


Brak danych o wynikach na tle rynku.


Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 9 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: -1 259 534,15
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -1 259 534,15
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -1 259 534,15

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Mont-Spaw Firma Specjalistycznych Usług Spawalniczych składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 64 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 23 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
−23 dni
2018
−3 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Gaborska Edyta posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Biernacka Klaudia posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 30.10.2012) są:
• Gaborska Edyta (50% udziałów)
• Biernacka Klaudia (50% udziałów)

Reprezentacja


Podobne organizacje do MONT-SPAW FIRMA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG SPAWALNICZYCH