SILESIA LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS
0000417582
NIP
6443499906
REGON
242891342

Podmiot wykreślony z KRS: 13.09.2021

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
280 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
50 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
8 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
277 tys.
Branża główna: Transport drogowy towarów
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
SOSNOWIEC
Adres
BACZYŃSKIEGO, 165
Kod pocztowy
41-203
Rejestracja
2012-04-12
Rozpoczęcie działalności
2012-04-02
Kapitał zakładowy
200000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PRAWO DO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE DWÓM CZŁONKOM ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYM ŁĄCZNIE ALBO CZŁONKOWI ZARZĄDU DZIAŁAJĄCEMU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Branże
Transport drogowy towarówRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnychDziałalność agentów i pośredników turystycznych oraz organizatorów turystykiDziałalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresówInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność usługowa wspomagająca transportSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWypożyczanie i dzierżawa artykułów użytku osobistego i domowegoPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWAPozostała działalność usługowa w zakresie informacjiSprzedaż detaliczna prowadzona na straganach i targowiskachProdukcja pozostałych artykułów spożywczychWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychProdukcja wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, maszyn i urządzeńDziałalność związana z tłumaczeniamiPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichWydawanie książek i periodyków oraz pozostała działalność wydawnicza, z wyłączeniem w zakresie oprogramowaniaWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDoradztwo związane z zarządzaniemBadanie rynku i opinii publicznejSprzedaż detaliczna artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaDziałalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychDziałalność agencji pracy tymczasowejReprodukcja zapisanych nośników informacjiSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenieSprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiPozostały transport lądowy pasażerskiTransport wodny śródlądowy towarówSprzedaż hurtowa realizowana na zlecenieDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkoweDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowychDziałalność komercyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport morski i przybrzeżny pasażerskiPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; działalność portali internetowychDrukowanie i działalność usługowa związana z poligrafiąSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliPrzygotowywanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) i pozostała gastronomiczna działalność usługowaPośrednictwo pieniężneReklamaSprzedaż detaliczna wyrobów związanych z kulturą i rekreacją prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalnePozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji i działalności z nią związaneRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnejPozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaMagazynowanie i przechowywanie towarówDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANAPozaszkolne formy edukacjiTransport wodny śródlądowy pasażerskiDziałalność w zakresie architektury i inżynierii oraz związane z nią doradztwo techniczneDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaDziałalność centrów telefonicznych (call center)Produkcja zbiorników, cystern i pojemników metalowychPozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsaSprzedaż hurtowa narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnejTransport morski i przybrzeżny towarówProdukcja metalowych elementów konstrukcyjnychSprzedaż hurtowa płodów rolnych i żywych zwierzątSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzątanie obiektówSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaDziałalność wspomagająca edukacjęDziałalność fotograficznaDziałalność związana z administracyjną obsługą biura, włączając działalność wspomagającąProdukcja podstawowych chemikaliów, nawozów i związków azotowych, tworzyw sztucznych i kauczuku syntetycznego w formach podstawowychDziałalność wydawnicza w zakresie oprogramowaniaDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychSprzedaż detaliczna narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność pocztowa i kurierskaDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimNaprawa i konserwacja komputerów i sprzętu komunikacyjnegoProdukcja gotowych paszy i karmy dla zwierzątTransport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkamiBadania i analizy technicznePozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Silesia Logistic osiągnęła 50 110 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 48 795 zł. Pozostałe przychody to 1315 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 40 351 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 8444 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -5 884 083 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 50 110 zł w 2019 roku.
• 11 197 215 zł w 2018 roku.
• 11 818 275 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 59 405 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 8444 zł w 2019 roku.
• -217 151 zł w 2018 roku.
• -110 365 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Silesia Logistic wynosi 277 089 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 75 165 zł a 1 119 496 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 982 966 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 277 089 zł w 2019 roku.
• 7 666 118 zł w 2018 roku.
• 8 243 021 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Silesia Logistic wynosi 8 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA Silesia Logistic wynosi 29 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 51 627 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 7811 zł w 2019 roku.
• -52 425 zł w 2018 roku.
• 111 065 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 1 014 087 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 28 895 zł w 2019 roku.
• 1 323 573 zł w 2018 roku.
• 2 057 068 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Brak danych o zatrudnieniu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 28 os. w 2018 roku.
• 10 — 50 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Silesia Logistic wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2019 roku.
• 2,88% w 2018 roku.
• 2,86% w 2017 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Silesia Logistic wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,06% w 2019 roku.
• 0,23% w 2018 roku.
• 0,42% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Silesia Logistic charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Silesia Logistic wynosi 25 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 91 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 91 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 13 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 25 tys. zł w 2019 roku.
• 145 tys. zł w 2018 roku.
• 0 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 1 tys. zł w 2019 roku.
• 0 zł w 2018 roku.
• 0 zł w 2017 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 91 tys. zł w 2019 roku.
• 448 tys. zł w 2018 roku.
• 473 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Silesia Logistic wyniosły 40 983 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -685 783 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 0 zł w 2019 roku
• 1 443 955 zł w 2018 roku
• 1 371 566 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 5.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0% w 2019 roku
• 13% w 2018 roku
• 12% w 2017 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Silesia Logistic wyniosła 280 147 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 258 890 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe to 21 258 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 280 147 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 273 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 279 874 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -3 846 929 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 280 147 zł w 2019 roku.
• 279 051 zł w 2018 roku.
• 7 974 006 zł w 2017 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 16%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 17%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Silesia Logistic wyniosły 273 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 280 147 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3 744 085 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 273 zł w 2019 roku
• 10 640 zł w 2018 roku
• 7 488 444 zł w 2017 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 47 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2019 roku
• 4% w 2018 roku
• 94% w 2017 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Silesia Logistic wykazała przychody na poziomie 50 110 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2019 roku
• 18 074 zł w 2018 roku
• 12 263 zł w 2017 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Silesia Logistic wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 40% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 61 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 113 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
−3 mies. 23 dni
2018
−1 mies. 16 dni
2017
−23 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Cedrob Foods posiada 400 udziałów, które stanowią 100.0% firmy.

Reprezentacja