SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ DO JEJ REPREZENTOWANIA W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ DO JEJ REPREZENTOWANIA W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPRAWNIENI SĄ: 1/ W PRZYPADKU SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI SKUTKUJĄCYCH ZACIĄGNIĘCIEM ZOBOWIĄZAŃ LUB POWSTANIEM WIERZYTELNOŚCI W WYSOKOŚCI DO KWOTY NIE PRZEKRACZAJĄCEJ 500.000,00 ZŁ, KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE, 2/ W PRZYPADKU SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI SKUTKUJĄCYCH ZACIĄGNIĘCIEM ZOBOWIĄZAŃ LUB POWSTANIEM WIERZYTELNOŚCI W WYSOKOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ 500.000,00 ZŁ, DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE.
Produkcja i wydawanie gier na konsole i komputery.|Zespół liczy około 50 specjalistów z branży gier.|Ostatnia gra: Ghostrunner 2, wydana w październiku 2023.|Aktualny projekt: Cyber Slash.|Skupienie na interakcji gracza z mechaniką gry.
One More Level S.A. to dynamicznie rozwijające się studio gier, które zostało założone w lipcu 2014 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, znanym jako jedno z miejsc, gdzie koncentruje się polski przemysł gier. Studio składa się z około 50 specjalistów – zarówno doświadczonych deweloperów, jak i młodych talentów, co tworzy unikalne środowisko twórcze. One More Level skutecznie rozbudowuje swoje portfolio oraz technologie, inwestując w rozwój i innowacje. Do najbardziej znanych produkcji studia należy Ghostrunner 2, wydany w październiku 2023 roku, który jest kontynuacją popularnej serii. Obecnie studio pracuje również nad nowym projektem o nazwie Cyber Slash. One More Level wprowadza na rynek gry, które zachwycają nie tylko jakością rozgrywki, ale też szczerą pasją ich twórców, co znajduje odzwierciedlenie w ich motto „gameplay first”, czyli koncentrowaniu się na interakcji i mechanice rozgrywki.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja ONE More Level osiągnęła 1 471 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 471 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 158 000 zł.
Strata netto wyniosła 3 687 000 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 88 286 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 471 000 zł w 2025 roku. • 22 079 000 zł w 2024 roku. • 22 913 000 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -236 286 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3 687 000 zł w 2025 roku. • 7 242 000 zł w 2024 roku. • -12 560 000 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji ONE More Level wynosi 12 084 417 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 59 220 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 840 089 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 084 417 zł w 2025 roku. • 55 577 833 zł w 2024 roku. • 25 986 083 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT ONE More Level wynosi -4,05 mln zł.
EBITDA ONE More Level wynosi -3,32 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
262 286 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -4 051 000 zł w
2025 roku. • 8 817 000 zł w
2024 roku. • -14 419 000 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
210 929 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -3 319 000 zł w
2025 roku. • 9 106 000 zł w
2024 roku. • -8 784 000 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie ONE More Level mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 50+ os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji ONE More Level wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,205% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji ONE More Level wynosi 1,80%. To oznacza, że firma ma szansę 1,80% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,129% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,80% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
ONE More Level charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 14 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla ONE More Level wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,96 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,96 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1,44 mln zł w 2024 roku. • 578 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 662 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,96 mln zł w 2025 roku. • 3,17 mln zł w 2024 roku. • 3,69 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne ONE More Level wyniosły
5 522 000
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów ONE More Level wyniosła 37 379 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 8 860 000 zł.
a
ktywa trwałe to 28 519 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 37 379 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 22 574 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 14 805 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 651 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 37 379 000 zł w 2025 roku. • 19 317 000 zł w 2024 roku. • 17 696 000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -25%.
Marża operacyjna wyniosła -275%.
Marża netto wyniosła -251%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania ONE More Level wyniosły 22 574 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 37 379 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 60%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 610 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 22 574 000 zł w 2025 roku • 3 463 000 zł w 2024 roku • 3 415 000 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 60% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 19% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja ONE More Level wykazała przychody na poziomie 1 471 000 zł.