Organizacja Dance Spring osiągnęła 1 621 085 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 563 994 zł. Pozostałe przychody to 57 091 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 457 088 zł.
Zysk netto wyniósł 106 907 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 405 271 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 621 085 zł w 2025 roku. • 1 755 854 zł w 2024 roku. • 965 447 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 26 727 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 106 907 zł w 2025 roku. • 43 519 zł w 2024 roku. • 58 210 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dance Spring wynosi 1 761 461 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
253 112 zł a 4 052 713 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 440 365 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 761 461 zł w 2025 roku. • 1 517 579 zł w 2024 roku. • 1 014 900 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Dance Spring wynosi 5 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dance Spring wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dance Spring wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Dance Spring charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dance Spring wynosi 55 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 12 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 118 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 12 tys. zł a 118 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 55 tys. zł w 2025 roku. • 45 tys. zł w 2024 roku. • 32 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 118 tys. zł w 2025 roku. • 81 tys. zł w 2024 roku. • 65 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
663 499
zł.
Koszty operacyjne Dance Spring wyniosły
1 481 754
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
165 875 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 663 499 zł w 2025 roku • 699 780 zł w 2024 roku • 354 297 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2025 roku •
41% w 2024 roku •
40% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dance Spring wyniosła 419 765 zł.
a
ktywa obrotowe to 419 765 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 419 765 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 337 482 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 82 283 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 104 941 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 419 765 zł w 2025 roku. • 495 159 zł w 2024 roku. • 375 996 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dance Spring wyniosły 82 283 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 419 765 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 571 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 82 283 zł w 2025 roku • 264 583 zł w 2024 roku • 191 424 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 20% w 2025 roku • 53% w 2024 roku • 51% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dance Spring wykazała przychody na poziomie 1 621 085 zł.
Organizacja zarobiła 118 292 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 11 385 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 106 907 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2846 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 11 385 zł w 2025 roku • 5897 zł w 2024 roku • 5817 zł w 2023 roku
Organizacja Dance Spring wykazała zysk netto większy niż 50% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 31% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 33% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 74 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-74
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−2 mies. 21 dni25-04-2025
2023
−2 mies. 23 dni23-04-2024
2022
−1 mies. 24 dni22-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szewczyk Izabela posiada 29
udziałów,
które stanowią
48.3% firmy.
Iaroshenko Daria posiada 26
udziałów,
które stanowią
43.3% firmy.
Największym udziałowcem od 21.05.2024 jest Szewczyk Izabela kontrolujący 48% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.07.2023 do 21.05.2024
była Iaroshenko Daria kontrolująca 52% udziałów.
W okresie od 07.12.2021 do 07.07.2023 najwięcej udziałów posiadał Pan Geoffrey. Jego udziały w tym czasie wynosiły 52%.