SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
ZARZĄD JEDNOOSOBOWY REPREZENTUJE SPÓŁKĘ NA ZEWNĄTRZ SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM,
Sprzedaż testerów żywności i urządzeń pomiarowych|Oficjalny dystrybutor marek SOEKS, Milerd, Food Cleaner|Oferuje również dozymetry i urządzenia do oczyszczania wody|Dostarcza produkty do klientów indywidualnych i instytucji publicznych|Szybka wysyłka i różnorodne metody płatności
SR Tech to firma, która koncentruje się na sprzedaży urządzeń związanych z nowoczesnymi technologiami, ekologią i zdrowym stylem życia. Jako oficjalny dystrybutor renomowanych marek takich jak SOEKS, Milerd oraz Food Cleaner w Polsce, SR Tech oferuje szeroki asortyment produktów, które pomagają w monitorowaniu jakości żywności oraz środowiska. W ofercie znajdują się m.in. testery żywności, dozymetry, mierniki promieniowania, a także urządzenia do oczyszczania żywności i wody. Dzięki współpracy z dostawcami z całego świata, firma zapewnia wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych, w tym urzędów i uczelni wyższych. SR Tech dysponuje również własnym serwisem, co podkręca jakość obsługi klienta oraz zapewnia szybki czas realizacji zamówień, zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego. Firma umożliwia różnorodne metody płatności, co czyni zakupy wygodnymi i dostosowanymi do preferencji konsumentów.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja SR Tech osiągnęła 6 379 146 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 379 146 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 478 007 zł.
Strata netto wyniosła 98 861 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 275 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 379 146 zł w 2025 roku. • 5 633 264 zł w 2024 roku. • 7 839 445 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -19 772 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -98 861 zł w 2025 roku. • 694 891 zł w 2024 roku. • 1 315 050 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji SR Tech wynosi 6 132 245 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 15 947 865 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 226 449 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 132 245 zł w 2025 roku. • 8 569 549 zł w 2024 roku. • 12 233 752 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT SR Tech wynosi -4 tys. zł.
EBITDA SR Tech wynosi 81 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie SR Tech wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji SR Tech wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,292% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji SR Tech wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
SR Tech charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla SR Tech wynosi 277 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 737 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 737 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
55 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 277 tys. zł w 2025 roku. • 329 tys. zł w 2024 roku. • 350 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 121 tys. zł w 2024 roku. • 202 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 737 tys. zł w 2025 roku. • 779 tys. zł w 2024 roku. • 621 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
489 480
zł.
Koszty operacyjne SR Tech wyniosły
6 383 493
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
97 896 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 489 480 zł w 2025 roku • 448 272 zł w 2024 roku • 396 151 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
9% w 2024 roku •
6% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów SR Tech wyniosła 3 223 544 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 822 084 zł.
a
ktywa trwałe to 401 460 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 223 544 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 717 569 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 505 975 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 644 709 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 223 544 zł w 2025 roku. • 3 718 707 zł w 2024 roku. • 3 066 335 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -4%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania SR Tech wyniosły 717 569 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 223 544 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 143 514 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 717 569 zł w 2025 roku • 1 006 071 zł w 2024 roku • 736 659 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 27% w 2024 roku • 24% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja SR Tech wykazała przychody na poziomie 6 379 146 zł.
Organizacja zarobiła -94 864 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3997 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -98 861 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 799 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3997 zł w 2025 roku • 2536 zł w 2024 roku • 18 413 zł w 2023 roku
Organizacja SR Tech wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 78 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 103 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-78
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 13 dni03-04-2026
2024
−17 dni28-06-2025
2023
−20 dni25-06-2024
2022
−3 mies. 5 dni11-04-2023
2021
−5 mies. 5 dni13-05-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dubel Bartosz posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Buliński Tobiasz posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.