SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Factory Solution osiągnęła 30 275 292 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 29 593 224 zł. Pozostałe przychody to 682 068 zł.
Całkowite koszty wyniosły 29 543 910 zł.
Zysk netto wyniósł 49 314 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 055 058 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 30 275 292 zł w 2025 roku. • 34 634 200 zł w 2024 roku. • 36 909 159 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9863 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 49 314 zł w 2025 roku. • -3 060 654 zł w 2024 roku. • -2 244 492 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Factory Solution wynosi 20 380 782 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 75 688 230 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 076 156 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 380 782 zł w 2025 roku. • 23 089 467 zł w 2024 roku. • 24 606 106 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Factory Solution wynosi 429 tys. zł.
EBITDA Factory Solution wynosi 429 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Factory Solution.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Factory Solution wynosi 2,79%. To oznacza, że firma ma szansę 2,79% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,312% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,79% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Factory Solution wynosi 4,33%. To oznacza, że firma ma szansę 4,33% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,854% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,33% w 2025 roku. • 5,1% w 2024 roku. • 3,28% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Factory Solution charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Factory Solution wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,18 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,18 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,18 mln zł w 2025 roku. • 1,36 mln zł w 2024 roku. • 1,46 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
14 883 373
zł.
Koszty operacyjne Factory Solution wyniosły
29 164 431
zł.
Wynagrodzenia stanowią
51%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2 976 675 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 14 883 373 zł w 2025 roku • 14 327 874 zł w 2024 roku • 119 635 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
51% w 2025 roku •
39% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Factory Solution wyniosła 9 089 893 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 089 893 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9 089 893 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 15 348 683 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -6 258 790 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 817 979 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9 089 893 zł w 2025 roku. • 9 862 342 zł w 2024 roku. • 9 508 957 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Factory Solution wyniosły 15 348 683 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 089 893 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 169%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 069 737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 15 348 683 zł w 2025 roku • 16 170 445 zł w 2024 roku • 12 756 407 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 169% w 2025 roku • 164% w 2024 roku • 134% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Factory Solution wykazała przychody na poziomie 30 275 292 zł.
Organizacja zarobiła 49 314 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 49 314 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku