Organizacja Volux osiągnęła 7 146 473 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 145 988 zł. Pozostałe przychody to 484 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 163 576 zł.
Zysk netto wyniósł 982 412 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 382 158 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 146 473 zł w 2025 roku. • 6 024 764 zł w 2024 roku. • 8 546 433 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 327 471 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 982 412 zł w 2025 roku. • 1 675 669 zł w 2024 roku. • 1 760 139 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Volux wynosi 12 015 129 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 321 165 zł a 17 866 182 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 005 043 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 015 129 zł w 2025 roku. • 12 930 766 zł w 2024 roku. • 14 065 781 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Volux wynosi 1,06 mln zł.
EBITDA Volux wynosi 1,07 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Volux wynosi 3 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Volux wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,487% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Volux wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Volux charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Volux wynosi 542 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 158 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,51 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 158 tys. zł a 1,51 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
181 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 542 tys. zł w 2025 roku. • 445 tys. zł w 2024 roku. • 363 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 158 tys. zł w 2025 roku. • 181 tys. zł w 2024 roku. • 256 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,51 mln zł w 2025 roku. • 1,03 mln zł w 2024 roku. • 620 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
298 795
zł.
Koszty operacyjne Volux wyniosły
6 090 259
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
99 598 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 298 795 zł w 2025 roku • 279 595 zł w 2024 roku • 257 895 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Volux wyniosła 4 466 136 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 353 904 zł.
a
ktywa trwałe to 112 232 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 466 136 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 37 916 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 428 220 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 488 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 466 136 zł w 2025 roku. • 3 399 574 zł w 2024 roku. • 2 549 336 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Volux wyniosły 37 916 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 466 136 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 12 639 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 37 916 zł w 2025 roku • 450 800 zł w 2024 roku • 779 197 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 13% w 2024 roku • 31% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Volux wykazała przychody na poziomie 7 146 473 zł.
Organizacja zarobiła 1 056 214 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 73 802 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 982 412 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 24 601 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 73 802 zł w 2025 roku • 191 548 zł w 2024 roku • 176 852 zł w 2023 roku