SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIĘCEJ NIŻ JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDNOOSOBOWO KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU PRZY CZYNNOŚCI PRAWNEJ DO RÓWNOWARTOŚCI 300.000,00 ZŁ, A POWYŻEJ TEJ KWOTY WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja MW1 osiągnęła 1 317 433 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 315 900 zł. Pozostałe przychody to 1533 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 037 300 zł.
Zysk netto wyniósł 278 600 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 219 572 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 317 433 zł w 2025 roku. • 1 523 453 zł w 2024 roku. • 1 460 784 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 46 433 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 278 600 zł w 2025 roku. • 177 979 zł w 2024 roku. • 572 130 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MW1 wynosi 2 970 161 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
977 473 zł a 5 213 190 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 495 027 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 970 161 zł w 2025 roku. • 2 496 074 zł w 2024 roku. • 3 897 416 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MW1 wynosi 723 tys. zł.
EBITDA MW1 wynosi 920 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w MW1.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MW1 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,242% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MW1 wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,022% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2025 roku. • 0,21% w 2024 roku. • 0,17% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MW1 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MW1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 261 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 261 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 261 tys. zł w 2025 roku. • 205 tys. zł w 2024 roku. • 169 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MW1 wyniosły
592 985
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 3875 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MW1 wyniosła 6 451 294 zł.
a
ktywa obrotowe to 431 466 zł.
a
ktywa trwałe to 6 019 829 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 451 294 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 147 997 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 303 297 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 075 216 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 451 294 zł w 2025 roku. • 6 618 135 zł w 2024 roku. • 6 775 638 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21%.
Marża operacyjna wyniosła 55%.
Marża netto wyniosła 21%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MW1 wyniosły 5 147 997 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 451 294 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 857 999 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 147 997 zł w 2025 roku • 5 593 437 zł w 2024 roku • 5 928 919 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2025 roku • 85% w 2024 roku • 88% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MW1 wykazała przychody na poziomie 1 317 433 zł.
Organizacja zarobiła 306 168 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 568 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 278 600 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4595 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 568 zł w 2025 roku • 18 240 zł w 2024 roku • 56 584 zł w 2023 roku