SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja IT Excellence Solutions osiągnęła 3 782 870 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 782 870 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 583 081 zł.
Zysk netto wyniósł 199 789 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
326 872 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 782 870 zł w 2025 roku. • 3 734 772 zł w 2024 roku. • 3 129 126 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
100 875 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 199 789 zł w 2025 roku. • 73 573 zł w 2024 roku. • -1960 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji IT Excellence Solutions wynosi 4 189 350 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 022 626 zł a 9 017 659 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
740 097 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 189 350 zł w
2025 roku. • 3 655 113 zł w
2024 roku. • 2 709 155 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT IT Excellence Solutions wynosi 228 tys. zł.
EBITDA IT Excellence Solutions wynosi 228 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
112 153 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 228 005 zł w
2025 roku. • 84 103 zł w
2024 roku. • 3698 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
111 261 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 228 005 zł w
2025 roku. • 84 103 zł w
2024 roku. • 5482 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w IT Excellence Solutions.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 19 obwieszczeń
dotyczących organizacji IT Excellence Solutions.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 lipca 2024 (MSiG nr 137/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
19
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
19 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 735216. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/630669/24/147]
MSiG 137/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 735215. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/630669/24/746]
MSiG 137/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 551558. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/502757/23/175]
MSiG 127/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 21.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 551557. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/502757/23/774]
MSiG 127/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.06.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 379212. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/387666/22/81]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 379211. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/387666/22/680]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.06.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1104647. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
70 wpis do rejestru: 11.07.2016.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/48697/21/903]
Rzuć okiemMSiG 219/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 11.06.2021 R., REPERTORIUM
A NUMER 2885/2021, NOTARIUSZ KAROL SZYRMA,
KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO PARAGRAF 5 UMOWY SPÓŁKI
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 46 52 Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU
ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO
ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO wpisać: 2 1. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
wykreślić: 1 2. 61 10 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
TELEKOMUNIKACJI PRZEWODOWEJ 2 2. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM wpisać: 3 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 4 2. 46 52 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
Poz. 837338. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/335233/21/367]
MSiG 195/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 837337. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/335233/21/966]
MSiG 195/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.09.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 902376. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/254182/20/702]
MSiG 203/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 902375. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/254182/20/301]
MSiG 203/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 560843. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/135561/19/255]
MSiG 129/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 560842. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/135560/19/543]
MSiG 129/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1005306. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/815101/18/449]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 07.07.2016 DO 31.12.2017
Poz. 1005305. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/815100/18/48]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 07.07.2016 DO 31.12.2017
Poz. 1005304. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.07.2016.
[RDF/815099/18/445]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.09.2018 okres OD
07.07.2016 DO 31.12.2017
Poz. 204241. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 11.07.2016.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/15862/18/923]
Rzuć okiemMSiG 120/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.05.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 11-05-2018, REPERTORIUM A NUMER 1933/2018,
KAROL SZYRMA, NOTARIUSZ W WARSZAWIE,
UCHYLONO DOTYCHCZASOWĄ TREŚĆ UMOWY
SPÓŁKI I WPROWADZONO NOWĄ
Poz. 360719. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 11.07.2016.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/37800/16/345]
Rzuć okiemMSiG 213/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. LENARCZYK 2. DARIUSZ WOJCIECH 3. [ukryto]
5. LICZBA UDZIAŁÓW: 100 ŁĄCZNA WARTOŚĆ
UDZIAŁÓW: 5000 ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. IT EXCELLENCE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 364942042 4. 0000627618
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000
ZŁOTYCH 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. LENARCZYK 2. DARIUSZ WOJCIECH
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać:
2 1. LENARCZYK 2. MAGDALENA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 196359. IT EXCELLENCE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000627678. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 11.07.2016.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/24755/16/634]
MSiG 138/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 11.07.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. IT EXCELLENCE
SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWSKI ZACHODNI
gmina ŁOMIANKI miejscowość ŁOMIANKI 2. miejscowość ŁOMIANKI ulica UL. STANISŁAWA STASZICA nr domu 20/5 kod pocztowy 05-092 poczta
ŁOMIANKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 07.07.2016R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LENARCZYK 2. DARIUSZ WOJCIECH
3. [ukryto] 5. LICZBA UDZIAŁÓW: 100 ŁĄCZNA
WARTOŚĆ UDZIAŁÓW: 5000 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. LENARCZYK
2. DARIUSZ WOJCIECH 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 52
Y Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI
DO NIEGO 1 ——- 46 51 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
I OPROGRAMOWANIA 2 ——- 47 41 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 ——- 47
42 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 ——- 58 29 Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO
OPROGRAMOWANIA 5 ——- 61 10 Z DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI PRZEWODOWEJ
6 ——- 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 7 ——- 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 8 ——- 62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMAX V. W P I S Y D O
TYCZNYMI 9 ——- 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII
INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
IT Excellence Solutions nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji IT Excellence Solutions wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,455% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2025 roku. • 0,33% w 2024 roku. • 2,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
IT Excellence Solutions charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla IT Excellence Solutions wynosi 113 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 34 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 286 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 34 tys. zł a 286 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 113 tys. zł w 2025 roku. • 108 tys. zł w 2024 roku. • 82 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 69 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 286 tys. zł w 2025 roku. • 246 tys. zł w 2024 roku. • 231 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
24 000 zł.
Koszty operacyjne IT Excellence Solutions wyniosły
3 554 866 zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
79 393 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 24 000 zł w 2025 roku • 115 950 zł w 2024 roku • 182 787 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2,6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,7% w 2025 roku •
3,2% w 2024 roku •
5,8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów IT Excellence Solutions wyniosła 2 442 524 zł.
Aktywa trwałe to 1 282 466 zł.
Aktywa obrotowe to 1 160 058 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 442 524 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1 429 957 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 012 567 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 86 335 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 136 681 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 442 524 zł sumy bilansowej i 1 429 957 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 1 778 130 zł sumy bilansowej i 1 230 169 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 2 615 194 zł sumy bilansowej i 1 156 596 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8,18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13,97%.
Marża operacyjna wyniosła 6,03%.
Marża netto wyniosła 5,28%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania IT Excellence Solutions wyniosły 1 012 567 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 442 524 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 223 016 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 012 567 zł w 2025 roku • 547 961 zł w 2024 roku • 1 458 599 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
7,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2025 roku • 31% w 2024 roku • 56% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja IT Excellence Solutions ma 1 012 567 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 635 172 zł (63%).
Poza tym: bankom i pożyczkodawcom 348 209 zł (34%).
Pozostali, 29 186 zł (3%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 348 209 zł (34%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
1 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
63%
34%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
635 tys. zł
63%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
348 tys. zł
34%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
29 tys. zł
3%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 63% (w 2017 największa część, 100%, była bez podziału na wierzycieli).
Udział banków i pożyczkodawców wzrósł z 0% (2017) do 34% (2025).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji IT Excellence Solutions wynosi 1,75 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,75.
Płynność gotówkowa wynosi 0,43, czyli same środki pieniężne pokrywają 43% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,96 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 285 tys. zł należności i inne: 876 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,75 zł, z czego 0,43 zł w gotówce.
1,75
płynność bieżąca
0,43
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,75 w 2025 roku • 1,7 w 2024 roku • 1,12 w 2023 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji IT Excellence Solutions od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 348 209 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 284 549 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)348 tys. zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)285 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji IT Excellence Solutions wynosi 80 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 65 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 15 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 819 156 zł, z czego 819 156 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza15 dni
firma płaci dostawcom 15 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
80 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 80 dni
65 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 65 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 80 dni w 2025 roku • 59 dni w 2024 roku • 142 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji IT Excellence Solutions wynoszą 3 507 621 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 3 483 621 zł, czyli 99% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 24 000 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej3,5 mln zł
Usługi obce3,5 mln zł · 99%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)24 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 3,5 mln zł w 2025 roku • 3,7 mln zł w 2024 roku • 3,1 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2017, 2018, 2019, 2020 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja IT Excellence Solutions wykazała przychody na poziomie 3 782 870 zł.
Organizacja zarobiła 224 221 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 24 432 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 199 789 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
11 836 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 24 432 zł w 2025 roku • 7584 zł w 2024 roku • 760 zł w 2023 roku
Organizacja IT Excellence Solutions wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
W latach 2017-2020 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi3 748 400,00
I. Przychody netto ze sprzedaży3 748 400,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej3 507 620,64
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce3 483 620,64
IV. Wynagrodzenia24 000,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)240 779,36
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:34 470,07
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:47 244,93
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:3 783,80
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)224 220,70
I. Podatek dochodowy24 432,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)199 788,70
Pełne sprawozdania finansowe organizacji IT Excellence Solutions składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 5 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
0
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−5 dni10-07-2026
2024
+4 mies. 27 dni09-12-2025
2023
−17 dni28-06-2024
2022
−24 dni21-06-2023
2021
−4 mies. 8 dni09-06-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−7 dni08-10-2020
2018
−16 dni29-06-2019
2017
+1 mies. 26 dni09-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie