SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH OSÓB. W RAZIE POWOŁANIA ZARZĄDU TRZY LUB WIĘCEJ OSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI SĄ UPOWAŻNIENI ŁĄCZNIE DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Tworzenie oprogramowania na zamówienie.|Rozwój aplikacji webowych, technologii C++ i IoT.|Proces obejmujący proof of concept, prototyp, MVP i wsparcie po uruchomieniu.|Realizacja projektów w zakresie systemów zarządzania i monitorowania.|Współpraca z klientami na każdym etapie rozwoju produktu.
BoostHigh to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, specjalizująca się w technologiach internetowych, C++ oraz IoT. Działa z pełnym zaangażowaniem na rzecz sukcesu swoich klientów, tworząc oprogramowanie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Proces rozwoju produktów obejmuje różne etapy, takie jak opracowanie proof of concept, stworzenie prototypu, rozwój minimalnej wersji produktu (MVP), a następnie jego pełne rozwinięcie oraz wsparcie po uruchomieniu. Firma pracuje w ścisłej współpracy z klientami, skupiając się na dostarczaniu wartości biznesowej już w trakcie pierwszych etapów projektu.
BoostHigh angażuje się w różnorodne projekty, takie jak systemy zarządzania pokazami, aplikacje do monitorowania i zarządzania transportem publicznym, a także rozwiązania związane z wyświetlaczami e-ink. Przykładem znaczącego projektu jest rozwój oprogramowania do zdalnego zarządzania maszynami vendingowymi oraz systemu zarządzania informacjami pasażerskimi. Dzięki podejściu zespołowemu i transparentnej komunikacji, firma jest w stanie skutecznie przeprowadzać projekty, oferując elastyczność i wsparcie techniczne, co zaprocentowało wysokim poziomem satysfakcji wśród klientów.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Boosthigh osiągnęła 3 654 580 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 628 174 zł. Pozostałe przychody to 26 406 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 420 180 zł.
Zysk netto wyniósł 207 994 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 456 823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 654 580 zł w 2025 roku. • 3 345 613 zł w 2024 roku. • 3 393 282 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 999 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 207 994 zł w 2025 roku. • 344 693 zł w 2024 roku. • -351 058 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Boosthigh wynosi 3 731 484 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
463 120 zł a 9 136 451 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 466 435 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 731 484 zł w 2025 roku. • 4 097 269 zł w 2024 roku. • 2 716 757 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Boosthigh wynosi 2 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Boosthigh wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Boosthigh wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Boosthigh charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Boosthigh wynosi 112 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 34 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 216 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 34 tys. zł a 216 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 112 tys. zł w 2025 roku. • 119 tys. zł w 2024 roku. • 76 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 54 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 216 tys. zł w 2025 roku. • 228 tys. zł w 2024 roku. • 212 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
928 515
zł.
Koszty operacyjne Boosthigh wyniosły
3 399 022
zł.
Wynagrodzenia stanowią
27%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
116 064 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 928 515 zł w 2025 roku • 543 629 zł w 2024 roku • 835 436 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
27% w 2025 roku •
18% w 2024 roku •
23% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Boosthigh wyniosła 980 236 zł.
a
ktywa obrotowe to 980 236 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 980 236 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 617 494 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 362 742 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 122 529 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 980 236 zł w 2025 roku. • 1 024 616 zł w 2024 roku. • 942 544 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Boosthigh wyniosły 362 742 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 980 236 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 37%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 45 343 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 362 742 zł w 2025 roku • 373 831 zł w 2024 roku • 336 452 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 37% w 2025 roku • 36% w 2024 roku • 36% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Boosthigh wykazała przychody na poziomie 3 654 580 zł.
Organizacja zarobiła 227 896 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 19 902 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 207 994 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2488 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 19 902 zł w 2025 roku • 3600 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Jankowski Sławomir (25% udziałów) • Cyrankowski Michał (25% udziałów) • Kaniewski Mariusz (25% udziałów) • Olszewski Tomasz (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 20.08.2018 do 23.09.2020: • Jankowski Sławomir (25% udziałów) • Cyrankowski Leszek (25% udziałów) • Kaniewski Mariusz (25% udziałów) • Olszewski Tomasz (25% udziałów)