PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000456609 NIP 9930652196 REGON 122834417

Podmiot wykreślony z KRS: 07.12.2023
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,2 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
160 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-197 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
102 tys.
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
BRZOZÓWKA
Adres
TARNOWSKA, 129
Kod pocztowy
33-140
Rejestracja
2013-04-11
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI NA ZEWNĄTRZ, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPRAWNIONY KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB PROKURENT SAMODZIELNIE.
Branże
Wytwarzanie energii elektrycznejWytwarzanie paliw gazowychDystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomościRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynkówDziałalność w zakresie architekturyPozostała produkcja wyrobówWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychWytwarzanie energii elektrycznejProdukcja papieru i wyrobów z papieruDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneDziałalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowcówPoligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacjiMagazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transportDziałalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjnaWynajem i dzierżawaProdukcja artykułów spożywczychProdukcja wyrobów jubilerskich i podobnychNaprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeńPrzesyłanie energii elektrycznejHandel paliwami gazowymi w systemie sieciowymRoboty budowlane specjalistycznePozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaPozostała indywidualna działalność usługowaProdukcja wyrobów z pozostałych mineralnych surowców niemetalicznychWytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychHandel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymiRoboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnejDziałalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczejProdukcja napojówDystrybucja energii elektrycznejPrzygotowanie terenu pod budowęReklama, badanie rynku i opinii publicznejProdukcja maszyn i urządzeń, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja odzieżyProdukcja wyrobów z gumy i tworzyw sztucznychProdukcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeńDziałalność usługowa związana z wyżywieniemKierowanie w zakresie efektywności gospodarowaniaHandel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymiTransport lądowy oraz transport rurociągowyHandel energią elektrycznąNaprawa i konserwacja komputerów i artykułów użytku osobistego i domowegoDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaDziałalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczneProdukcja metaliProdukcja mebliPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność związana z zatrudnieniemProdukcja urządzeń elektrycznychWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnychBadania naukowe i prace rozwojowePozostała działalność profesjonalna, naukowa i technicznaWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetekZakwaterowanieDziałalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pvtar Investments osiągnęła 159 686 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 129 692 zł. Pozostałe przychody to 29 995 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 356 216 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 196 530 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 159 660 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 159 686 zł w 2018 roku.
• 27 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 165 564 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -196 530 zł w 2018 roku.
• -30 966 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Pvtar Investments wynosi 102 393 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 102 376 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 102 393 zł w 2018 roku.
• 17 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Pvtar Investments wynosi -195 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Pvtar Investments wynosi -192 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 164 650 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -195 377 zł w 2018 roku.
• -30 727 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 185 377 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -192 416 zł w 2018 roku.
• -7039 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Pvtar Investments mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń dotyczących organizacji Pvtar Investments. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 18 grudnia 2023.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 grudnia 2023 (MSiG nr 244/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1408374. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA 73 Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2013. [KR.XII NS-REJ.KRS/8707/23/93]
    UWAGA MSiG 244/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/8707/23/93 Nr ogłoszenia: 1408374
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
  2. Poz. 34466. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Brzozówce. KRS 0000456609. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11 kwietnia 2013 r., sygn. akt XII Ns-Rej. KRS 8707/23/093. [BMSiG-34006/2023]
    UWAGA MSiG 132/2023 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-34006/2023 Nr ogłoszenia: 34466
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza, że wszczął postępowanie o rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec PVTAR INVESTMENTS spółki z ograniczoną odpowiedzialno74 – ścią z siedzibą w Brzozówce, KRS 0000456609, adres: ul. Tarnowska 129, 33-140 poczta Lisia Góra. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności faktycznych przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że Spółka nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrow może orzec o rozwiązaniu Spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jej wykreślenie z Rejestru
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 958148. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2013. [KR.XII NS-REJ.KRS/12414/19/506]
    Rzuć okiem MSiG 153/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/12414/19/506 Nr ogłoszenia: 958148
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.08.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. MAREK 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. LEŚNIOWSKI 2. JACEK 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE wpisać: 3 1. GUK 2. SERGHIY 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁ 6. TAK Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. LEŚNIOWSKI 2. JACEK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. GUK 2. SERGHIY 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  2. Poz. 209347. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.04.2013. [RDF/105339/19/975]
    MSiG 74/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/105339/19/975 Nr ogłoszenia: 209347
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 09.04.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  3. Poz. 506981. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.04.2013. [RDF/336931/18/955]
    MSiG 189/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/336931/18/955 Nr ogłoszenia: 506981
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  4. Poz. 332069. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2013. [KR.XII NS-REJ.KRS/24556/17/836]
    MSiG 187/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/24556/17/836 Nr ogłoszenia: 332069
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2017 okres O 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  5. Poz. 251543. PVTAR INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000456609. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPO- : DARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2013. [KR.XII NS-REJ.KRS/15872/16/238]
    MSiG 163/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/15872/16/238 Nr ogłoszenia: 251543
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.06.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Pvtar Investments nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pvtar Investments wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,610% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,92% w 2018 roku.
• 1,53% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Pvtar Investments charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Pvtar Investments wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2018 roku.
• 0,81 zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Pvtar Investments wyniosły 325 069 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Pvtar Investments wyniosła 1 179 052 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 580 855 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 598 197 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 179 052 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -317 338 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 496 390 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 278 568 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 196 530 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 179 052 zł sumy bilansowej i -317 338 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 1 457 620 zł sumy bilansowej i -120 809 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -16,67%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -150,65%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -123,07%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 15 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 196 439 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 114 820 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Pvtar Investments wyniosły 1 496 390 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 179 052 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 126,9%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 82 038 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 496 390 zł w 2018 roku
• 1 578 428 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 19 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 127% w 2018 roku
• 108% w 2017 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pvtar Investments ma 1 496 390 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 1 425 174 zł (95%).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: dostawcom 71 216 zł (5%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2018 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 95% (w 2017: 99%).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Pvtar Investments wynosi 0,4 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,01 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,28 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (598 197 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 496 390 zł) o 898 193 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,4 w 2018 roku
• 0,36 w 2017 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Pvtar Investments od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 1 425 174 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 7510 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 80 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 81 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 62 zł, z czego 62 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 80 dni w 2018 roku
• 103 dni w 2017 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pvtar Investments wynoszą -31 868 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych) (wartość ujemna, nietypowa - wynika ze znaków pozycji w sprawozdaniu i nie poddaje się standardowej interpretacji).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 2962 zł.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 2798 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• -32 tys. zł w 2018 roku
• 31 tys. zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2018 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2018 kategorie pokazane osobno są większe niż wykazana suma kosztów - sprawozdanie jest tam niespójne albo zawiera kategorie ujemne, dlatego szary słupek reszty schodzi poniżej osi, a suma kosztów nie jest podpisana nad słupkiem.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pvtar Investments wykazała przychody na poziomie 159 686 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pvtar Investments wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 57% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej -31 867,61
I. Amortyzacja 2 961,58
II. Zużycie materiałów i energii 2 798,00
III. Usługi obce -37 627,19
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 31 867,61
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 129 691,88
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 356 936,80
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 29 994,58
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 31 146,92
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -196 529,65
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -196 529,65

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pvtar Investments składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 51 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 97 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
−3 mies. 7 dni
2017
−6 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (07.12.2023):
icon custom:bullet-chevron
Guk Serghiy - 100 udziałów, które stanowiły 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Spółka została wykreślona z KRS 07.12.2023.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 01.08.2019 do 07.12.2023 najwięcej udziałów posiadał Guk Serghiy (100%).
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 21.08.2013 do 01.08.2019:
• Marek Piotr (50% udziałów)
• Leśniowski Jacek (50% udziałów)

Reprezentacja

Podmiot wykreślony z KRS 07.12.2023. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.

  • Guk Serghiy
    wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu
    Okres: do 07.12.2023 (wykreślenie z KRS)