Organizacja Bamet Barbara Nowak osiągnęła 13 119 601 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 116 972 zł. Pozostałe przychody to 2630 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 656 137 zł.
Zysk netto wyniósł 460 835 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 008 088 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 13 119 601 zł w 2024 roku. • 12 228 668 zł w 2023 roku. • 9 053 355 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -76 670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 460 835 zł w 2024 roku. • 937 116 zł w 2023 roku. • 1 381 633 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bamet Barbara Nowak wynosi 14 197 657 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 607 918 zł a 32 799 003 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 487 948 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 197 657 zł w 2024 roku. • 15 493 175 zł w 2023 roku. • 14 842 592 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Bamet Barbara Nowak wynosi 458 tys. zł.
EBITDA Bamet Barbara Nowak wynosi 536 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
76 956 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 458 241 zł w
2024 roku. • 937 173 zł w
2023 roku. • 1 380 692 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
73 569 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 536 486 zł w
2024 roku. • 996 270 zł w
2023 roku. • 1 426 302 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Bamet Barbara Nowak wynosi 12 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2024 roku. • 12 os. w 2023 roku. • 11 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bamet Barbara Nowak wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku. • 2,88% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bamet Barbara Nowak wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Bamet Barbara Nowak charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bamet Barbara Nowak wynosi 561 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 69 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,32 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 69 tys. zł a 1,32 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 561 tys. zł w 2024 roku. • 580 tys. zł w 2023 roku. • 530 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 69 tys. zł w 2024 roku. • 141 tys. zł w 2023 roku. • 207 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,32 mln zł w 2024 roku. • 1,34 mln zł w 2023 roku. • 1,19 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
866 465
zł.
Koszty operacyjne Bamet Barbara Nowak wyniosły
12 658 731
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
50 670 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 866 465 zł w 2024 roku • 724 128 zł w 2023 roku • 640 733 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2024 roku •
6% w 2023 roku •
8% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bamet Barbara Nowak wyniosła 5 926 197 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 896 540 zł.
a
ktywa trwałe to 1 029 657 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 926 197 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 115 640 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 810 557 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 265 949 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 926 197 zł w 2024 roku. • 6 061 629 zł w 2023 roku. • 5 281 504 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Bamet Barbara Nowak wyniosły 1 115 640 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 926 197 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 19%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 102 522 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 115 640 zł w 2024 roku • 1 271 941 zł w 2023 roku • 907 518 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 19% w 2024 roku • 21% w 2023 roku • 17% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bamet Barbara Nowak wykazała przychody na poziomie 13 119 601 zł.
Organizacja zarobiła 460 835 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 460 835 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Bamet Barbara Nowak wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 20% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-77
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−22 dni23-06-2025
2023
−1 mies. 22 dni24-05-2024
2022
−1 mies. 13 dni02-06-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 22 dni25-06-2021
2019
−3 mies. 23 dni24-06-2020
2018
−3 mies. 6 dni10-04-2019
2017
−2 mies. 23 dni23-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki