SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja MOC Jakość Zysk osiągnęła 19 562 867 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 19 437 413 zł. Pozostałe przychody to 125 454 zł.
Całkowite koszty wyniosły 19 632 936 zł.
Strata netto wyniosła 195 523 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 745 193 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 562 867 zł w 2025 roku. • 13 598 455 zł w 2024 roku. • 16 803 656 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -80 913 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -195 523 zł w 2025 roku. • -114 775 zł w 2024 roku. • 271 530 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MOC Jakość Zysk wynosi 17 428 413 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 48 907 169 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 634 528 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 17 428 413 zł w 2025 roku. • 11 767 086 zł w 2024 roku. • 15 076 088 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MOC Jakość Zysk wynosi -311 tys. zł.
EBITDA MOC Jakość Zysk wynosi -194 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
109 324 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -310 816 zł w
2025 roku. • -246 749 zł w
2024 roku. • 172 775 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
103 290 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -194 341 zł w
2025 roku. • -138 131 zł w
2024 roku. • 272 065 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w MOC Jakość Zysk.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 os. w 2024 roku. • 11 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MOC Jakość Zysk wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MOC Jakość Zysk wynosi 0,43%. To oznacza, że firma ma szansę 0,43% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,043% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,43% w 2025 roku. • 0,41% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MOC Jakość Zysk charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MOC Jakość Zysk wynosi 498 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 988 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 988 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
27 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 498 tys. zł w 2025 roku. • 331 tys. zł w 2024 roku. • 401 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 988 tys. zł w 2025 roku. • 720 tys. zł w 2024 roku. • 743 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 093 023
zł.
Koszty operacyjne MOC Jakość Zysk wyniosły
19 748 229
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
88 592 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 093 023 zł w 2025 roku • 795 708 zł w 2024 roku • 662 367 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
6% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MOC Jakość Zysk wyniosła 7 540 523 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 513 748 zł.
a
ktywa trwałe to 3 026 775 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 293 787 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 691 854 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 601 933 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 375 338 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7 540 523 zł w 2025 roku. • 5 293 787 zł w 2024 roku. • 6 426 962 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5%.
Marża operacyjna wyniosła -2%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MOC Jakość Zysk wyniosły 1 691 854 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 540 523 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -109 491 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 691 854 zł w 2025 roku • 1 691 854 zł w 2024 roku • 2 710 255 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 32% w 2024 roku • 42% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MOC Jakość Zysk wykazała przychody na poziomie 19 562 867 zł.
Organizacja zarobiła -195 523 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -195 523 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -13 307 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 49 682 zł w 2023 roku
Organizacja MOC Jakość Zysk wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.7%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.7%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 64 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-64
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−3 mies. 5 dni11-04-2025
2023
−1 mies. 17 dni29-05-2024
2022
−22 dni23-06-2023
2021
−3 mies. 4 dni13-07-2022
2020
−3 mies. 5 dni12-07-2021
2019
−3 mies. 4 dni13-07-2020
2018
−20 dni25-06-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Największym udziałowcem od 24.03.2011 jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "pieprzyk" kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 03.01.2006 do 24.03.2011
był Przedsiębiorstwo Robót Wodnych I Ekologicznych "eko Wod" kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 06.06.2003 do 03.01.2006 najwięcej udziałów posiadał Przedsiębiorstwo Robót Wodnych I Ekologicznych "eko Wod". Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.