Organizacja Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn osiągnęła 14 750 795 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 14 743 183 zł. Pozostałe przychody to 7612 zł.
Całkowite koszty wyniosły 13 033 417 zł.
Zysk netto wyniósł 1 709 766 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 659 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 750 795 zł w 2025 roku. • 21 636 509 zł w 2024 roku. • 20 708 246 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 18 076 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 709 766 zł w 2025 roku. • 2 385 940 zł w 2024 roku. • 2 149 481 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 19 786 004 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 113 076 zł a 36 876 987 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 664 913 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 19 786 004 zł w 2025 roku. • 26 995 378 zł w 2024 roku. • 25 164 161 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 1,72 mln zł.
EBITDA Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 1,89 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
19 066 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 717 786 zł w
2025 roku. • 2 385 933 zł w
2024 roku. • 2 149 511 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
12 196 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 886 178 zł w
2025 roku. • 2 483 194 zł w
2024 roku. • 2 242 710 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 25 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 25 os. w 2025 roku. • 26 os. w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wynosi 618 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 258 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,24 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 258 tys. zł a 1,24 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
29 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 618 tys. zł w 2025 roku. • 736 tys. zł w 2024 roku. • 679 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 258 tys. zł w 2025 roku. • 358 tys. zł w 2024 roku. • 322 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,24 mln zł w 2025 roku. • 1,26 mln zł w 2024 roku. • 1,13 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
4 009 833
zł.
Koszty operacyjne Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wyniosły
13 025 397
zł.
Wynagrodzenia stanowią
31%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
214 708 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 4 009 833 zł w 2025 roku • 3 486 549 zł w 2024 roku • 3 401 378 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
31% w 2025 roku •
18% w 2024 roku •
18% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wyniosła 6 151 540 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 555 926 zł.
a
ktywa trwałe to 595 614 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 151 540 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 000 772 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 150 768 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 67 145 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 151 540 zł w 2025 roku. • 7 081 920 zł w 2024 roku. • 5 081 357 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 41%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wyniosły 2 000 772 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 151 540 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 33%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -136 486 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 000 772 zł w 2025 roku • 3 045 548 zł w 2024 roku • 1 400 372 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 33% w 2025 roku • 43% w 2024 roku • 28% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wykazała przychody na poziomie 14 750 795 zł.
Organizacja zarobiła 1 709 766 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 709 766 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 83% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-97
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−2 mies. 24 dni22-04-2025
2023
−2 mies. 29 dni17-04-2024
2022
−2 mies. 25 dni21-04-2023
2021
−5 mies. 22 dni26-04-2022
2020
−5 mies. 4 dni14-05-2021
2019
−1 mies. 15 dni31-08-2020
2018
−3 mies. 15 dni01-04-2019
2017
−1 mies. 25 dni21-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki