SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU, WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZADU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Neuca Clinical Trials Investments osiągnęła 7 182 502 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 51 zł. Pozostałe przychody to 7 182 451 zł.
Całkowite koszty wyniosły -6 850 525 zł.
Zysk netto wyniósł 6 850 576 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 779 596 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 182 502 zł w 2025 roku. • 15 519 130 zł w 2024 roku. • 3 594 089 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 761 588 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6 850 576 zł w 2025 roku. • 15 091 864 zł w 2024 roku. • 3 304 193 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Neuca Clinical Trials Investments wynosi 101 973 752 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
10 773 753 zł a 372 176 603 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 611 801 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 101 973 752 zł w 2025 roku. • 146 677 623 zł w 2024 roku. • 82 736 159 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Neuca Clinical Trials Investments wynosi -35 tys. zł.
EBITDA Neuca Clinical Trials Investments wynosi -35 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2176 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -35 113 zł w
2025 roku. • -46 928 zł w
2024 roku. • -34 394 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2176 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -35 113 zł w
2025 roku. • -46 928 zł w
2024 roku. • -34 394 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Neuca Clinical Trials Investments mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Neuca Clinical Trials Investments wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Neuca Clinical Trials Investments wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Neuca Clinical Trials Investments charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Neuca Clinical Trials Investments wynosi 4,48 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 18,61 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 18,61 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
35 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4,48 mln zł w 2025 roku. • 5,55 mln zł w 2024 roku. • 4,01 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 18,61 mln zł w 2025 roku. • 20,26 mln zł w 2024 roku. • 17,9 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Neuca Clinical Trials Investments wyniosły
-35 164
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-688 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Neuca Clinical Trials Investments wyniosła 93 107 576 zł.
a
ktywa obrotowe to 19 104 748 zł.
a
ktywa trwałe to 74 002 828 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 93 107 576 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 63 425 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 93 044 151 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 52 285 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 93 107 576 zł w 2025 roku. • 101 389 614 zł w 2024 roku. • 89 540 735 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Marża operacyjna wyniosła -68,849%.
Marża netto wyniosła 95%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 32816043.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Neuca Clinical Trials Investments wyniosły 63 425 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 93 107 576 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -8675 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 63 425 zł w 2025 roku • 104 175 zł w 2024 roku • 42 967 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Neuca Clinical Trials Investments wykazała przychody na poziomie 7 182 502 zł.
Organizacja zarobiła 7 147 338 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 296 762 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6 850 576 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 20 177 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 296 762 zł w 2025 roku • 380 166 zł w 2024 roku • 255 359 zł w 2023 roku
Organizacja Neuca Clinical Trials Investments wykazała zysk netto większy niż 97% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 87 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-87
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 14 dni02-04-2025
2023
−3 mies. 5 dni11-04-2024
2022
−24 dni21-06-2023
2021
−3 mies. 19 dni28-06-2022
2020
−5 mies. 7 dni11-05-2021
2019
−3 mies. 22 dni25-06-2020
2018
−2 mies. 6 dni10-05-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Neuca posiada 8616
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 24.09.2020 jest Neuca kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 06.09.2018 do 24.09.2020
był Prosper kontrolując 52% udziałów.
W okresie od 06.06.2018 do 06.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Prosper. Jego udziały w tym czasie wynosiły 52%.