Organizacja Mador osiągnęła 7 562 165 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 547 165 zł. Pozostałe przychody to 15 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 387 182 zł.
Zysk netto wyniósł 159 983 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 781 083 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 562 165 zł w 2025 roku. • 7 803 594 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 79 992 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 159 983 zł w 2025 roku. • 225 523 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mador wynosi 8 169 711 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 599 832 zł a 18 905 413 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 047 355 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 169 711 zł w 2025 roku. • 8 472 977 zł w 2024 roku. • 75 000 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mador wynosi 197 tys. zł.
EBITDA Mador wynosi 210 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Mador wynosi 15 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 15 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mador wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,730% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mador wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,315% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,67% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mador charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mador wynosi 395 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 29 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,11 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 29 tys. zł a 1,11 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
197 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 395 tys. zł w 2025 roku. • 387 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 44 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,11 mln zł w 2025 roku. • 1,06 mln zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 137 675
zł.
Koszty operacyjne Mador wyniosły
7 350 571
zł.
Wynagrodzenia stanowią
15%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
568 838 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 137 675 zł w 2025 roku • 954 259 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15% w 2025 roku •
13% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mador wyniosła 3 987 181 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 851 181 zł.
a
ktywa trwałe to 136 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 987 181 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 669 401 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 317 780 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 288 143 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 987 181 zł w 2025 roku. • 3 851 366 zł w 2024 roku. • 3 410 895 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mador wyniosły 669 401 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 987 181 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 320 747 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 669 401 zł w 2025 roku • 693 384 zł w 2024 roku • 3 310 895 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 40 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 97% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mador wykazała przychody na poziomie 7 562 165 zł.
Organizacja zarobiła 208 987 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 49 004 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 159 983 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 23% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 24 502 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 49 004 zł w 2025 roku • 71 538 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Mador wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 95 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-95
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie