Organizacja RES Consulting Gorzelnik osiągnęła 5 209 875 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 209 667 zł. Pozostałe przychody to 209 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 793 277 zł.
Zysk netto wyniósł 1 416 390 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 736 625 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 209 875 zł w 2025 roku. • 4 021 601 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 472 130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 416 390 zł w 2025 roku. • 836 841 zł w 2024 roku. • -630 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RES Consulting Gorzelnik wynosi 9 212 611 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
73 801 zł a 19 829 460 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 070 870 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 212 611 zł w 2025 roku. • 6 284 928 zł w 2024 roku. • 2153 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w RES Consulting Gorzelnik.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RES Consulting Gorzelnik wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,487% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RES Consulting Gorzelnik wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
RES Consulting Gorzelnik charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RES Consulting Gorzelnik wynosi 156 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 20 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 283 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 20 tys. zł a 283 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
52 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 156 tys. zł w 2025 roku. • 129 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 68 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 283 tys. zł w 2025 roku. • 167 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
26 058
zł.
Koszty operacyjne RES Consulting Gorzelnik wyniosły
3 643 444
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8686 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 26 058 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RES Consulting Gorzelnik wyniosła 464 530 zł.
a
ktywa obrotowe to 464 530 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 464 530 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 98 401 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 366 129 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 154 843 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 464 530 zł w 2025 roku. • 1 252 753 zł w 2024 roku. • 3500 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 305%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1,439%.
Marża operacyjna wyniosła 30%.
Marża netto wyniosła 27%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 101.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 479.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania RES Consulting Gorzelnik wyniosły 366 129 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 464 530 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 79%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 122 043 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 366 129 zł w 2025 roku • 910 757 zł w 2024 roku • 630 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 79% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 18% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja RES Consulting Gorzelnik wykazała przychody na poziomie 5 209 875 zł.
Organizacja zarobiła 1 557 796 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 141 406 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 416 390 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 47 135 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 141 406 zł w 2025 roku • 82 764 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku