SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Hunter osiągnęła 1 866 568 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 850 720 zł. Pozostałe przychody to 15 848 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 687 719 zł.
Zysk netto wyniósł 163 001 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 622 189 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 866 568 zł w 2025 roku. • 1 496 674 zł w 2024 roku. • 533 770 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 54 334 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 163 001 zł w 2025 roku. • 175 377 zł w 2024 roku. • 67 212 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hunter wynosi 2 046 826 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
150 443 zł a 4 666 421 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 682 275 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 046 826 zł w 2025 roku. • 1 839 984 zł w 2024 roku. • 678 852 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hunter mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hunter wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hunter wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hunter charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hunter wynosi 40 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 74 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 74 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 40 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 17 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 74 tys. zł w 2025 roku. • 59 tys. zł w 2024 roku. • 25 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
276 730
zł.
Koszty operacyjne Hunter wyniosły
1 669 542
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
92 243 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 276 730 zł w 2025 roku • 279 166 zł w 2024 roku • 64 975 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2025 roku •
21% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hunter wyniosła 1 086 601 zł.
a
ktywa obrotowe to 913 140 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 173 461 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 086 601 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 200 590 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 886 011 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 362 200 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 086 601 zł w 2025 roku. • 695 611 zł w 2024 roku. • 107 954 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 81%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hunter wyniosły 886 011 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 086 601 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 82%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 295 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 886 011 zł w 2025 roku • 508 022 zł w 2024 roku • 35 742 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 82% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 33% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hunter wykazała przychody na poziomie 1 866 568 zł.
Organizacja zarobiła 181 386 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 18 385 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 163 001 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6128 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 18 385 zł w 2025 roku • 17 601 zł w 2024 roku • 6647 zł w 2023 roku
Organizacja Hunter wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 66 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-66
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−1 mies. 24 dni22-05-2025
2023
−1 mies. 8 dni07-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dworak Leszek posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.