HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
KRS 0000990970 NIP 1182247711 REGON 523080126

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
2,2 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
10,3 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
349 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
8,9 mln
zł

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Halsa EU osiągnęła 10 301 978 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 10 287 357 zł. Pozostałe przychody to 14 621 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 9 952 689 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 349 289 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 359 962 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 10 301 978 zł w 2025 roku.
• 11 096 185 zł w 2024 roku.
• 11 021 902 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 100 434 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 349 289 zł w 2025 roku.
• 536 622 zł w 2024 roku.
• 550 157 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Halsa EU wynosi 8 938 872 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 935 006 zł a 24 940 787 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 401 884 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 8 938 872 zł w 2025 roku.
• 10 180 598 zł w 2024 roku.
• 9 742 639 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Halsa EU wynosi 337 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Halsa EU wynosi 354 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 110 085 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 337 150 zł w 2025 roku.
• 510 650 zł w 2024 roku.
• 557 320 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 122 900 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 353 770 zł w 2025 roku.
• 510 650 zł w 2024 roku.
• 599 570 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Halsa EU wynosi 13 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 13 os. w 2025 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Halsa EU.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 sierpnia 2024 (MSiG nr 149/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 911056. HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. KRS 0000990970. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022. [RDF/646939/24/971]
    MSiG 149/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/646939/24/971 Nr ogłoszenia: 911056
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 09.09.2022 DO 31.12.2023
  2. Poz. 911055. HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. KRS 0000990970. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022. [RDF/646939/24/570]
    MSiG 149/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/646939/24/570 Nr ogłoszenia: 911055
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 09.09.2022 DO 31.12.2023
  3. Poz. 911054. HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. KRS 0000990970. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022. [RDF/646939/24/169]
    MSiG 149/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/646939/24/169 Nr ogłoszenia: 911054
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2024 okres OD 09.09.2022 DO 31.12.2023
  4. Poz. 761094. HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. KRS 0000990970. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.09.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/39782/22/745]
    MSiG 181/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/39782/22/745 Nr ogłoszenia: 761094
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA 3. HALSA EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWSKI ZACHODNI gmina ŁOMIANKI miejscowość ŁOMIANKI DOLNE 2. miejscowość ŁOMIANKI DOLNE ulica UL. ARMII POZNAŃ nr domu 159 kod pocztowy 05-092 poczta ŁOMIANKI DOLNE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 06.09.2022 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 4. TAK 5. NIE Rub. 7. Dane jedynego akcjonariusza 1 1. NOWAKOWSKI 2. RADOSŁAW 3. [ukryto] 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 1000,00 ZŁ 2. 1000 3. NIE Rub. 9. Emisje akcji 1 1. AZ 2. 750 3. EMISJ NOWYCH AKCJI NIE MOŻE NARUSZAĆ MINIMALNEGO STOSUNKU LICZBY GŁOSÓW PRZYPADAJĄCYCH NA AKCJE ZAŁOŻYCIELSKIE DO OGÓLK R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O NEJ LICZBY GŁOSÓW PRZYPADAJĄCYCH NA WSZYSTKIE AKCJE SPÓŁKI. W PRZYPADKU EMISJI NOWYCH AKCJI, LICZBA GŁOSÓW Z AKCJI ZAŁOŻYCIELSKICH ULEGA ODPOWIEDNIEMU ZWIĘKSZENIU. 2 1. A 2. 250 3. AKCJE NIE SĄ UPRZYWILEJOWANE Rub. 11. 1. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. RADA DYREKTORÓW 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY DYREKTOR SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. NOWAKOWSKI 2. RADOSŁAW 3. [ukryto] 5. DYREKTOR 6. NIE Rub. 2. Organ nadzoru 1 1. RADA DYREKTORÓW PRub. Dane osób E wchodzących w skład organu 1 1. NOWAKOWSKI 2. RADOSŁAW 3. [ukryto] Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 1 2. 46 1 SPRZEDAŻ HURTOWA REALIZOWANA NA ZLECENIE 2 2. 47 25 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 4 2. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 5 2. 56 10 B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 6 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 7 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 82 30 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW 9 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Halsa EU nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Halsa EU wynosi 0,76%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,76% w 2025 roku.
• 0,41% w 2024 roku.
• 0,52% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Halsa EU charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Halsa EU wynosi 258 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 51 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 451 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 51 tys. zł a 451 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 23 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 258 tys. zł w 2025 roku.
• 260 tys. zł w 2024 roku.
• 211 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 51 tys. zł w 2025 roku.
• 77 tys. zł w 2024 roku.
• 84 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 451 tys. zł w 2025 roku.
• 443 tys. zł w 2024 roku.
• 440 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 880 368 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Halsa EU wyniosły 9 950 208 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 8,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 117 895 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 880 368 zł w 2025 roku
• 815 732 zł w 2024 roku
• 644 578 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 8,8% w 2025 roku
• 7,7% w 2024 roku
• 6,2% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Halsa EU wyniosła 2 179 984 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 2 179 984 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 179 984 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 1 287 371 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 892 613 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 327 714 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 368 107 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2 179 984 zł sumy bilansowej i 1 287 371 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 1 946 941 zł sumy bilansowej i 1 087 779 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 1 524 556 zł sumy bilansowej i 551 157 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16,02%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27,13%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 3,28%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,39%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 36,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Halsa EU wyniosły 892 613 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 179 984 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 40,9%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 40 393 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 892 613 zł w 2025 roku
• 859 162 zł w 2024 roku
• 973 399 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 11,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 41% w 2025 roku
• 44% w 2024 roku
• 64% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Halsa EU ma 892 613 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 690 160 zł (77%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 86 981 zł (10%), państwu 72 101 zł (8%); pracownikom 43 372 zł (5%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 690 160 zł (77%) ma termin spłaty ponad rok.
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 77% (w 2023: 80%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Halsa EU wynosi 10,77 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 7,2 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 7,02 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,71 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (2 179 984 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (202 454 zł) o 1 977 531 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 10,77 w 2025 roku
• 9,94 w 2024 roku
• 7,94 w 2023 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Dług organizacji Halsa EU wobec banków i pożyczkodawców: 690 160 zł, gotówka: 1 420 975 zł. Gotówka przewyższa dług o 730 815 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 232 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 892 613 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
Dług maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2025: nadwyżka gotówki 731 tys. zł
• 2024: nadwyżka gotówki 484 tys. zł
• 2023: 586 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: ponad 1000 razy
• 2024: 402,2 raza
• 2023: ponad 1000 razy

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Halsa EU wynosi 0,9 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -2 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 26 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 24 243 zł, z czego 24 243 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0,9 dnia w 2025 roku
• 1 dzień w 2024 roku
• 2 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Halsa EU wynoszą 9 941 592 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 8 285 797 zł, czyli 83% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 745 370 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 542 819 zł, czyli 5% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 9,9 mln zł w 2025 roku
• 10,5 mln zł w 2024 roku
• 10,4 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Halsa EU wykazała przychody na poziomie 10 301 978 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Halsa EU wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 10 265 286,90
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 146 464,18
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 10 118 822,72
B. Koszty działalności operacyjnej 9 941 592,20
I. Amortyzacja 16 620,00
II. Zużycie materiałów i energii 178 190,53
III. Usługi obce 542 818,83
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 37 487,25
V. Wynagrodzenia 745 369,62
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 134 998,77
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 310,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 8 285 797,20
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 323 694,70
D. Pozostałe przychody operacyjne 22 070,43
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 22 070,43
E. Pozostałe koszty operacyjne 8 615,46
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 8 615,46
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 337 149,67
G. Przychody finansowe 14 620,96
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 14 369,78
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 251,18
H. Koszty finansowe 2 481,68
I. Odsetki, w tym: (+1) 231,77
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 2 249,91
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 349 288,95
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 349 288,95

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Halsa EU składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 142 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+2 mies. 26 dni
2024
+11 mies. 15 dni
2023
−6 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Nowakowski Radosław posiada 100% udziałów firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 09.09.2022 jest Nowakowski Radosław kontrolujący 100% udziałów.

Reprezentacja