Organizacja MIG Zabilscy osiągnęła 11 658 850 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 11 658 850 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 017 805 zł.
Zysk netto wyniósł 641 045 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 654 984 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 11 658 850 zł w 2025 roku. • 11 092 197 zł w 2024 roku. • 10 301 045 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 54 909 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 641 045 zł w 2025 roku. • 596 668 zł w 2024 roku. • 550 679 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MIG Zabilscy wynosi 10 590 645 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
253 899 zł a 29 147 125 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 650 808 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 590 645 zł w 2025 roku. • 10 056 163 zł w 2024 roku. • 9 332 396 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MIG Zabilscy wynosi 699 tys. zł.
EBITDA MIG Zabilscy wynosi 724 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
59 417 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 699 235 zł w
2025 roku. • 662 985 zł w
2024 roku. • 611 339 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
59 168 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 724 373 zł w
2025 roku. • 682 106 zł w
2024 roku. • 639 326 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w MIG Zabilscy.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MIG Zabilscy wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MIG Zabilscy wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2025 roku. • 0,18% w 2024 roku. • 0,19% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MIG Zabilscy charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MIG Zabilscy wynosi 199 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 68 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 466 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 68 tys. zł a 466 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 199 tys. zł w 2025 roku. • 192 tys. zł w 2024 roku. • 178 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 73 tys. zł w 2024 roku. • 70 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 466 tys. zł w 2025 roku. • 444 tys. zł w 2024 roku. • 412 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 342 122
zł.
Koszty operacyjne MIG Zabilscy wyniosły
10 959 615
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
68 963 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 342 122 zł w 2025 roku • 1 292 408 zł w 2024 roku • 1 161 043 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MIG Zabilscy wyniosła 1 540 402 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 430 404 zł.
a
ktywa trwałe to 109 998 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 540 402 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 201 870 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 338 532 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 21 305 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 540 402 zł w 2025 roku. • 1 577 185 zł w 2024 roku. • 1 613 583 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 42%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 189%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MIG Zabilscy wyniosły 1 201 870 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 540 402 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 78%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 615 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 201 870 zł w 2025 roku • 1 210 928 zł w 2024 roku • 1 263 829 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 78% w 2025 roku • 77% w 2024 roku • 78% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MIG Zabilscy wykazała przychody na poziomie 11 658 850 zł.
Organizacja zarobiła 641 045 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 641 045 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja MIG Zabilscy wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 78% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 49 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-49
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 21 dni26-03-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
+12 mies. 1 dni10-07-2024
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−5 mies. 21 dni27-04-2021
2019
−5 mies. 5 dni13-05-2020
2018
−3 mies. 5 dni11-04-2019
2017
−2 mies. 7 dni09-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki