Organizacja Next-gn G.NABAGŁO osiągnęła 10 777 933 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 10 777 933 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 257 664 zł.
Zysk netto wyniósł 2 520 269 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 565 569 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 777 933 zł w 2025 roku. • 10 374 905 zł w 2024 roku. • 10 369 422 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 683 097 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 520 269 zł w 2025 roku. • 1 996 882 zł w 2024 roku. • 1 131 601 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Next-gn G.NABAGŁO wynosi 22 189 654 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 923 290 zł a 35 283 764 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 628 326 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 22 189 654 zł w 2025 roku. • 17 937 218 zł w 2024 roku. • 12 974 780 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Next-gn G.NABAGŁO wynosi 3,55 mln zł.
EBITDA Next-gn G.NABAGŁO wynosi 5,89 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
876 280 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 550 160 zł w
2025 roku. • 3 010 644 zł w
2024 roku. • 2 057 818 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 142 080 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 894 116 zł w
2025 roku. • 5 491 664 zł w
2024 roku. • 4 623 029 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Next-gn G.NABAGŁO mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Next-gn G.NABAGŁO wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Next-gn G.NABAGŁO wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,193% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Next-gn G.NABAGŁO charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Next-gn G.NABAGŁO wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,31 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,31 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,31 mln zł w 2025 roku. • 809 tys. zł w 2024 roku. • 415 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Next-gn G.NABAGŁO wyniosły
7 227 774
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-5263 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 18 653 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Next-gn G.NABAGŁO wyniosła 20 126 148 zł.
a
ktywa obrotowe to 457 341 zł.
a
ktywa trwałe to 19 668 807 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 20 126 148 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 13 561 761 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 564 386 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2 085 707 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 20 126 148 zł w 2025 roku. • 27 555 287 zł w 2024 roku. • 26 957 014 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 38%.
Marża operacyjna wyniosła 33%.
Marża netto wyniosła 23%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Next-gn G.NABAGŁO wyniosły 13 561 761 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 20 126 148 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 67%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3 504 833 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 13 561 761 zł w 2025 roku • 23 511 169 zł w 2024 roku • 24 909 779 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 67% w 2025 roku • 85% w 2024 roku • 92% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Next-gn G.NABAGŁO wykazała przychody na poziomie 10 777 933 zł.
Organizacja zarobiła 3 164 994 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 644 725 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 520 269 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 161 181 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 644 725 zł w 2025 roku • 536 017 zł w 2024 roku • 318 474 zł w 2023 roku
Organizacja Next-gn G.NABAGŁO wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 88% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 35 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-35
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−26 dni19-06-2024
2022
−4 dni11-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki