Organizacja HMR Inwestycje osiągnęła 4 879 452 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 859 339 zł. Pozostałe przychody to 20 113 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 569 429 zł.
Zysk netto wyniósł 2 289 910 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 219 863 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 879 452 zł w 2025 roku. • 850 183 zł w 2024 roku. • 1 020 110 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 572 477 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 289 910 zł w 2025 roku. • 569 429 zł w 2024 roku. • 239 707 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji HMR Inwestycje wynosi 14 853 929 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 441 322 zł a 32 058 739 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 713 482 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 853 929 zł w 2025 roku. • 3 568 394 zł w 2024 roku. • 1 935 720 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT HMR Inwestycje wynosi 2,38 mln zł.
EBITDA HMR Inwestycje wynosi 2,38 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie HMR Inwestycje mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji HMR Inwestycje wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji HMR Inwestycje wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
HMR Inwestycje charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla HMR Inwestycje wynosi 491 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 146 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,14 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 146 tys. zł a 1,14 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
123 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 491 tys. zł w 2025 roku. • 133 tys. zł w 2024 roku. • 63 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 146 tys. zł w 2025 roku. • 26 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,14 mln zł w 2025 roku. • 338 tys. zł w 2024 roku. • 139 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
118 062
zł.
Koszty operacyjne HMR Inwestycje wyniosły
2 475 340
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
29 516 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 118 062 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów HMR Inwestycje wyniosła 3 420 906 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 420 906 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 420 906 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 165 811 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 255 096 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 855 227 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 420 906 zł w 2025 roku. • 992 328 zł w 2024 roku. • 428 656 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 67%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 70%.
Marża operacyjna wyniosła 49%.
Marża netto wyniosła 47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania HMR Inwestycje wyniosły 165 811 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 420 906 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 41 453 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 165 811 zł w 2025 roku • 27 143 zł w 2024 roku • 32 900 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2025 roku • 3% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja HMR Inwestycje wykazała przychody na poziomie 4 879 452 zł.
Organizacja zarobiła 2 404 112 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 114 202 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 289 910 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 28 551 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 114 202 zł w 2025 roku • 56 319 zł w 2024 roku • 23 707 zł w 2023 roku
Organizacja HMR Inwestycje wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 68% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-3
dni względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2025
+10 dni24-04-2026
2024
−2 mies. 16 dni30-04-2025
2023
−2 mies. 17 dni29-04-2024
2022
+9 mies. 19 dni29-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie