Organizacja Rapid-Partner osiągnęła 14 550 418 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 14 550 418 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 14 213 334 zł.
Zysk netto wyniósł 337 084 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 637 605 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 550 418 zł w 2024 roku. • 14 203 096 zł w 2023 roku. • 14 629 545 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 84 271 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 337 084 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 273 646 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rapid-Partner wynosi 2 022 657 599 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 370 844 zł a 10 728 581 243 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 505 457 075 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 022 657 599 zł w 2024 roku. • 10 574 652 zł w 2023 roku. • 11 754 319 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rapid-Partner wynosi 337 tys. zł.
EBITDA Rapid-Partner wynosi 337 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Rapid-Partner mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rapid-Partner wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,372% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku. • 2,86% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rapid-Partner wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,103% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2024 roku. • 0,30% w 2023 roku. • 0,12% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Rapid-Partner charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rapid-Partner wynosi 217 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 35 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 582 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 35 tys. zł a 582 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
29 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 217 tys. zł w 2024 roku. • 294 tys. zł w 2023 roku. • 289 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 35 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 41 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 582 tys. zł w 2024 roku. • 568 tys. zł w 2023 roku. • 585 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
448 814
zł.
Koszty operacyjne Rapid-Partner wyniosły
14 213 334
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
112 204 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 448 814 zł w 2024 roku • 360 348 zł w 2023 roku • 452 498 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2024 roku •
3% w 2023 roku •
3% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rapid-Partner wyniosła 2 684 319 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 546 719 zł.
a
ktywa trwałe to 137 600 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 347 398 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 172 745 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 174 652 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 670 466 391 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 684 318 056 zł w 2024 roku. • 3 065 565 zł w 2023 roku. • 2 997 056 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 193%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 48.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rapid-Partner wyniosły 2 172 745 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 684 318 056 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 206 496 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 172 745 zł w 2024 roku • 1 591 004 zł w 2023 roku • 1 788 114 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2024 roku • 52% w 2023 roku • 60% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rapid-Partner wykazała przychody na poziomie 14 550 418 zł.
Organizacja zarobiła 337 084 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 337 084 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Rapid-Partner wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 100% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 22 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 63 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-22
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−2 mies. 3 dni13-05-2025
2023
−17 dni28-06-2024
2022
+1 mies. 28 dni11-09-2023
2021
−2 mies. 5 dni11-08-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki