SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŚLI POWOŁANY ZOSTAŁ JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU, PRZYSŁUGUJE MU PRAWO DO SAMODZIELNEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI. JEŚLI POWOŁANO ZARZĄD WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA.
Organizacja Spol-Produkcja osiągnęła 15 319 603 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 190 099 zł. Pozostałe przychody to 129 504 zł.
Całkowite koszty wyniosły 14 773 554 zł.
Zysk netto wyniósł 416 546 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 956 223 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 319 603 zł w 2025 roku. • 14 811 644 zł w 2024 roku. • 13 242 320 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 926 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 416 546 zł w 2025 roku. • 605 851 zł w 2024 roku. • 685 677 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spol-Produkcja wynosi 15 769 445 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 890 194 zł a 38 299 007 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 105 958 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 769 445 zł w 2025 roku. • 15 875 619 zł w 2024 roku. • 14 694 316 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Spol-Produkcja wynosi 669 tys. zł.
EBITDA Spol-Produkcja wynosi 896 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
37 915 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 669 468 zł w
2025 roku. • 767 785 zł w
2024 roku. • 840 583 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
46 326 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 896 271 zł w
2025 roku. • 1 018 911 zł w
2024 roku. • 1 096 583 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Spol-Produkcja wynosi 81 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 81 os. w 2025 roku. • 50+ os. (szac.) w 2024 roku. • 50+ os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spol-Produkcja wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spol-Produkcja wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Spol-Produkcja charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spol-Produkcja wynosi 650 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 83 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,61 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 83 tys. zł a 1,61 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
73 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 650 tys. zł w 2025 roku. • 605 tys. zł w 2024 roku. • 523 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 83 tys. zł w 2025 roku. • 115 tys. zł w 2024 roku. • 126 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,61 mln zł w 2025 roku. • 1,4 mln zł w 2024 roku. • 1,12 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
6 958 560
zł.
Koszty operacyjne Spol-Produkcja wyniosły
14 520 631
zł.
Wynagrodzenia stanowią
48%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
572 715 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 6 958 560 zł w 2025 roku • 7 066 693 zł w 2024 roku • 5 857 388 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
48% w 2025 roku •
50% w 2024 roku •
47% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spol-Produkcja wyniosła 6 463 825 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 886 657 zł.
a
ktywa trwałe to 577 168 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 463 825 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 276 899 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 186 925 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 429 458 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 463 825 zł w 2025 roku. • 5 797 460 zł w 2024 roku. • 5 076 695 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spol-Produkcja wyniosły 1 276 899 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 463 825 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -104 903 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 276 899 zł w 2025 roku • 1 027 080 zł w 2024 roku • 912 167 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 20% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 18% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spol-Produkcja wykazała przychody na poziomie 15 319 603 zł.
Organizacja zarobiła 641 710 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 225 164 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 416 546 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 35% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 16 735 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 225 164 zł w 2025 roku • 164 203 zł w 2024 roku • 176 934 zł w 2023 roku
Organizacja Spol-Produkcja wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 13 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+13
dni względem terminu
5
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−14 dni01-07-2025
2023
−1 mies. 1 dni14-06-2024
2022
+2 mies. 8 dni21-09-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
−5 mies.18-05-2021
2019
−3 mies. 10 dni07-07-2020
2018
+25 dni09-08-2019
2017
+13 mies.09-08-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Oliver'store posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 14.06.2019 jest Oliver'store kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.10.2014 do 14.06.2019
był Oliver'store kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 24.02.2014 do 13.10.2014 najwięcej udziałów posiadał Olivier'store. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.