Organizacja MTA Industry osiągnęła 906 542 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 906 542 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 906 542 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 129 506 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 906 542 zł w 2025 roku. • 1 292 104 zł w 2024 roku. • 964 642 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają stałą tendencję w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 307 218 zł w 2024 roku. • 206 384 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MTA Industry wynosi 1 350 476 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 979 278 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 192 925 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 350 476 zł w 2025 roku. • 2 671 556 zł w 2024 roku. • 1 826 421 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w MTA Industry.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MTA Industry wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MTA Industry wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MTA Industry charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MTA Industry wynosi 122 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 333 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 333 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
17 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 122 tys. zł w 2025 roku. • 100 tys. zł w 2024 roku. • 65 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 39 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 333 tys. zł w 2025 roku. • 243 tys. zł w 2024 roku. • 148 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 19 705 zł w 2024 roku • 16 113 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
2% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MTA Industry wyniosła 1 006 583 zł.
a
ktywa obrotowe to 961 806 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 44 777 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 006 583 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 994 820 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 763 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 143 798 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 006 583 zł w 2025 roku. • 781 093 zł w 2024 roku. • 487 537 zł w 2023 roku.
Rentowność
Marża operacyjna wyniosła 100%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania MTA Industry wyniosły 11 763 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 006 583 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1680 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 763 zł w 2025 roku • 6052 zł w 2024 roku • 10 485 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 1% w 2024 roku • 2% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MTA Industry wykazała przychody na poziomie 906 542 zł.
Organizacja zarobiła 23 696 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 23 696 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 100% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3385 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 23 696 zł w 2025 roku • 32 079 zł w 2024 roku • 23 380 zł w 2023 roku
Organizacja MTA Industry wykazała zysk netto większy niż 30% organizacji z branży "Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 54% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 30% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 36% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 8% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-38
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−1 mies. 10 dni05-06-2025
2023
−3 mies. 13 dni03-04-2024
2022
−27 dni18-06-2023
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
2020
+9 mies. 23 dni04-08-2022
2019
−7 mies.19-03-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie