Organizacja Gtechnology osiągnęła 249 571 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 212 110 zł. Pozostałe przychody to 37 461 zł.
Całkowite koszty wyniosły 34 932 zł.
Zysk netto wyniósł 177 178 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 35 653 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 249 571 zł w 2024 roku. • 614 521 zł w 2023 roku. • 355 014 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 311 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 177 178 zł w 2024 roku. • 368 363 zł w 2023 roku. • 201 449 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Gtechnology wynosi 1 011 725 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
136 633 zł a 2 480 490 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 144 532 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 011 725 zł w 2024 roku. • 2 163 156 zł w 2023 roku. • 1 197 311 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Gtechnology mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gtechnology wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gtechnology wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Gtechnology charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gtechnology wynosi 29 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 64 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 64 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 29 tys. zł w 2024 roku. • 64 tys. zł w 2023 roku. • 35 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 7 tys. zł w 2024 roku. • 18 tys. zł w 2023 roku. • 11 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 64 tys. zł w 2024 roku. • 131 tys. zł w 2023 roku. • 72 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Gtechnology wyniosły
54 462
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gtechnology wyniosła 555 418 zł.
a
ktywa obrotowe to 555 418 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 555 418 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 182 178 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 373 240 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 79 345 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 555 418 zł w 2024 roku. • 480 764 zł w 2023 roku. • 270 943 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 32%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97%.
Marża operacyjna wyniosła 74%.
Marża netto wyniosła 71%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gtechnology wyniosły 373 240 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 555 418 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 67%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 53 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 373 240 zł w 2024 roku • 107 401 zł w 2023 roku • 64 493 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 67% w 2024 roku • 22% w 2023 roku • 24% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Gtechnology wykazała przychody na poziomie 249 571 zł.
Organizacja zarobiła 195 106 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 17 928 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 177 178 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2561 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 17 928 zł w 2024 roku • 36 830 zł w 2023 roku • 20 435 zł w 2022 roku
Organizacja Gtechnology wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 64% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 30% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 34% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 59% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 64% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 51 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-51
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
2023
−1 mies. 8 dni07-06-2024
2022
−12 dni03-07-2023
2021
−3 mies. 19 dni28-06-2022
2020
−3 mies. 16 dni31-10-2021
2019
−2 mies. 16 dni31-07-2020
2018
−3 dni12-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki