SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU W PRZYPADKU ROZPORZĄDZANIA PRAWEM LUB ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ O WARTOŚCI NIEPRZEKRACZAJĄCEJ KWOTY 10 000 ZŁ. W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Organizacja rzemieślnicy.com osiągnęła 98 678 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 98 671 zł. Pozostałe przychody to 8 zł.
Całkowite koszty wyniosły 438 492 zł.
Strata netto wyniosła 339 821 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 14 097 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 98 678 zł w 2024 roku. • 554 346 zł w 2023 roku. • 84 630 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -48 546 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -339 821 zł w 2024 roku. • 225 495 zł w 2023 roku. • 38 294 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji rzemieślnicy.com wynosi 1 142 448 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 742 201 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 163 207 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 142 448 zł w 2024 roku. • 2 423 086 zł w 2023 roku. • 1 083 341 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT rzemieślnicy.com wynosi -332 tys. zł.
EBITDA rzemieślnicy.com wynosi -332 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie rzemieślnicy.com mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji rzemieślnicy.com wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji rzemieślnicy.com wynosi 0,97%. To oznacza, że firma ma szansę 0,97% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,130% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,97% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,05% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
rzemieślnicy.com charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla rzemieślnicy.com wynosi 25 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 287 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 287 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 25 tys. zł w 2024 roku. • 83 tys. zł w 2023 roku. • 44 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 17 tys. zł w 2023 roku. • 3 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 287 tys. zł w 2024 roku. • 307 tys. zł w 2023 roku. • 233 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
136 665
zł.
Koszty operacyjne rzemieślnicy.com wyniosły
430 219
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
19 524 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 136 665 zł w 2024 roku • 169 318 zł w 2023 roku • 18 408 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32% w 2024 roku •
56% w 2023 roku •
46% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów rzemieślnicy.com wyniosła 2 553 052 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 048 308 zł.
a
ktywa trwałe to 1 504 744 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 553 052 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 117 502 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 435 550 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 364 722 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 553 052 zł w 2024 roku. • 1 700 035 zł w 2023 roku. • 1 449 453 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -24%.
Marża operacyjna wyniosła -336%.
Marża netto wyniosła -344%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -48 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -49.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania rzemieślnicy.com wyniosły 1 117 502 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 553 052 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 159 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 117 502 zł w 2024 roku • 164 649 zł w 2023 roku • 284 462 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2024 roku • 10% w 2023 roku • 20% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja rzemieślnicy.com wykazała przychody na poziomie 98 678 zł.
Organizacja zarobiła -339 821 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -339 821 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 23 676 zł w 2023 roku • 498 zł w 2022 roku
Organizacja rzemieślnicy.com wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 99 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 258 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+99
dni względem terminu
3
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 18 dni30-03-2026
2023
+2 dni17-07-2024
2022
−3 dni12-07-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−12 dni03-10-2020
2018
+14 mies. 26 dni03-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Młynarczyk Rak Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 04.07.2024 jest Młynarczyk Rak Fundacja Rodzinna W Organizacji kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.09.2021 do 04.07.2024
była Młynarczyk Katarzyna kontrolująca 55% udziałów.
W okresie od 03.10.2017 do 13.09.2021 najwięcej udziałów posiadał Klik & Rozwój. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.