Organizacja Cash Handling Center osiągnęła 1 946 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 943 000 zł. Pozostałe przychody to 3000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 899 000 zł.
Zysk netto wyniósł 44 000 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -407 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 946 000 zł w 2018 roku. • 2 353 000 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1 499 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 44 000 zł w 2018 roku. • 1 543 000 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Cash Handling Center wynosi 29 019 333 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
440 000 zł a 146 912 000 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 7 387 833 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 29 019 333 zł w 2018 roku. • 36 407 167 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Cash Handling Center wynosi 93 tys. zł.
EBITDA Cash Handling Center wynosi 96 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
156 000 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 93 000 zł w
2018 roku. • -63 000 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
156 000 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 96 000 zł w
2018 roku. • -60 000 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Cash Handling Center wynosi 10 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 os. w 2018 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Cash Handling Center wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2018 roku. • 2,90% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Cash Handling Center wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2018 roku. • 0,06% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Cash Handling Center charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Cash Handling Center wynosi 1,13 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7,35 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7,35 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 176 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 1,13 mln zł w 2018 roku. • 1,3 mln zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7,35 mln zł w 2018 roku. • 7,64 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 382 000
zł.
Koszty operacyjne Cash Handling Center wyniosły
1 850 000
zł.
Wynagrodzenia stanowią
75%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
886 000 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 382 000 zł w 2018 roku • 496 000 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
75% w 2018 roku •
68% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Cash Handling Center wyniosła 39 606 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 744 000 zł.
a
ktywa trwałe to 38 862 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 39 606 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 878 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 36 728 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 147 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 39 606 000 zł w 2018 roku. • 39 459 000 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -64 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Cash Handling Center wyniosły 2 878 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 39 606 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 641 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 878 000 zł w 2018 roku • 1 237 000 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2018 roku • 3% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Cash Handling Center wykazała przychody na poziomie 1 946 000 zł.
Organizacja zarobiła 54 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 10 000 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 44 000 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -15 000 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 10 000 zł w 2018 roku • 25 000 zł w 2017 roku
Organizacja Cash Handling Center wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 72% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 14% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 34 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-29
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−1 mies. 4 dni11-06-2019
2017
−25 dni20-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Impel posiada 4040
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 15.02.2017 jest Impel kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.10.2016 do 15.02.2017
był Impel kontrolując 100% udziałów.