SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU W PRZYPADKU ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ DO KWOTY 50 000,00 ZŁ, POWYŻEJ TEJ KWOTY WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU. W PRZYPADKU UDZIELENIA PROKURY, KAŻDY Z PROKURENTÓW UPRAWNIONY JEST DO SAMODZIELNEGO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ DO KWOTY 50 000,00 ZŁ, POWYŻEJ TEJ KWOTY WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH PROKURENTÓW ALBO W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Ceramika Style II osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 366 558 zł.
Strata netto wyniosła 366 558 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 904 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 68 500 zł w 2024 roku. • 8001 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -164 179 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -366 558 zł w 2025 roku. • 27 264 zł w 2024 roku. • -1 210 662 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ceramika Style II wynosi 5 404 661 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 28 824 861 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 2 041 981 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 404 661 zł w 2025 roku. • 5 834 304 zł w 2024 roku. • 5 664 465 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ceramika Style II wynosi -367 tys. zł.
EBITDA Ceramika Style II wynosi -367 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
165 015 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -366 558 zł w
2025 roku. • 27 284 zł w
2024 roku. • -1 210 662 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
246 805 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -366 558 zł w
2025 roku. • 27 284 zł w
2024 roku. • -1 210 662 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Ceramika Style II wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ceramika Style II wynosi 4,34%. To oznacza, że firma ma szansę 4,34% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,188% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,34% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ceramika Style II wynosi 1,29%. To oznacza, że firma ma szansę 1,29% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,149% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,29% w 2025 roku. • 0,58% w 2024 roku. • 1,78% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ceramika Style II charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ceramika Style II wynosi 132 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,44 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,44 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 132 tys. zł w 2025 roku. • 170 tys. zł w 2024 roku. • 94 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,44 mln zł w 2025 roku. • 1,51 mln zł w 2024 roku. • 1,51 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
14 730
zł.
Koszty operacyjne Ceramika Style II wyniosły
366 558
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-179 662 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 14 730 zł w 2025 roku • 14 730 zł w 2024 roku • 14 730 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
36% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ceramika Style II wyniosła 14 702 983 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 013 776 zł.
a
ktywa trwałe to 8 689 207 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 702 983 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 496 768 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7 206 215 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -919 639 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 14 702 983 zł w 2025 roku. • 15 044 058 zł w 2024 roku. • 15 142 102 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ceramika Style II wyniosły 7 496 768 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 702 983 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -521 427 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 496 768 zł w 2025 roku • 7 471 285 zł w 2024 roku • 7 596 593 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2025 roku • 50% w 2024 roku • 50% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ceramika Style II wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -366 558 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -366 558 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -5455 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku