SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPOWAŻNIENI SĄ: DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Fsmnw Katowice osiągnęła 12 676 693 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 12 635 977 zł. Pozostałe przychody to 40 715 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 098 804 zł.
Zysk netto wyniósł 4 537 173 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 544 791 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 12 676 693 zł w 2025 roku. • 15 138 015 zł w 2024 roku. • 24 120 774 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 839 304 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 4 537 173 zł w 2025 roku. • 6 429 441 zł w 2024 roku. • 13 718 084 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fsmnw Katowice wynosi 87 041 431 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 015 039 zł a 322 355 250 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8 176 193 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 87 041 431 zł w 2025 roku. • 94 048 503 zł w 2024 roku. • 125 684 385 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fsmnw Katowice wynosi 7,21 mln zł.
EBITDA Fsmnw Katowice wynosi 7,21 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 149 242 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 7 210 989 zł w
2025 roku. • 9 549 969 zł w
2024 roku. • 18 849 145 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 149 124 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 7 210 989 zł w
2025 roku. • 9 549 969 zł w
2024 roku. • 18 849 145 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Fsmnw Katowice mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fsmnw Katowice wynosi 2,79%. To oznacza, że firma ma szansę 2,79% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,79% w 2025 roku. • 2,78% w 2024 roku. • 2,75% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fsmnw Katowice wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,065% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fsmnw Katowice charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fsmnw Katowice wynosi 324 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16,12 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 16,12 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
40 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 324 tys. zł w 2025 roku. • 371 tys. zł w 2024 roku. • 912 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16,12 mln zł w 2025 roku. • 15,53 mln zł w 2024 roku. • 14,6 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
12 000
zł.
Koszty operacyjne Fsmnw Katowice wyniosły
5 424 988
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
875 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 12 000 zł w 2025 roku • 12 000 zł w 2024 roku • 12 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fsmnw Katowice wyniosła 130 660 019 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 352 601 zł.
a
ktywa trwałe to 129 307 418 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 130 660 019 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 50 071 206 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 80 588 812 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9 477 678 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 130 660 019 zł w 2025 roku. • 127 713 284 zł w 2024 roku. • 121 391 711 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 57%.
Marża netto wyniosła 36%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 94 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 90 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fsmnw Katowice wyniosły 50 071 206 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 130 660 019 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 38%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 974 017 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 50 071 206 zł w 2025 roku • 50 061 645 zł w 2024 roku • 48 416 333 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 38% w 2025 roku • 39% w 2024 roku • 40% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fsmnw Katowice wykazała przychody na poziomie 12 676 693 zł.
Organizacja zarobiła 5 453 699 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 916 526 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4 537 173 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 39 142 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 916 526 zł w 2025 roku • 1 352 225 zł w 2024 roku • 3 364 738 zł w 2023 roku
Organizacja Fsmnw Katowice wykazała zysk netto większy niż 97% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 56% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 74 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-74
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−2 mies. 17 dni29-04-2025
2023
−2 mies. 8 dni08-05-2024
2022
−2 mies. 4 dni12-05-2023
2021
−5 mies. 5 dni13-05-2022
2020
−3 mies. 10 dni07-07-2021
2019
−2 mies. 26 dni21-07-2020
2018
−26 dni19-06-2019
2017
−9 dni06-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fundusz Sektora Mieszkań Na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych posiada 84906
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 25.05.2020 jest Fundusz Sektora Mieszkań Na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.01.2017 do 25.05.2020
był Fundusz Sektora Mieszkań Na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 12.10.2015 do 26.01.2017 najwięcej udziałów posiadał Fundusz Sektora Mieszkań Na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.