Budowa powierzchni magazynowych|Dwa parki: Christo Botewa i Półłanki|Łączna powierzchnia najmu 40 000 m2|Elastyczne moduły najmu już od 500 m2|Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Krakowa
NOHO Logistic to dynamiczna spółka deweloperska specjalizująca się w budowie powierzchni magazynowo-logistycznych w Krakowie. Oferuje elastyczne moduły najmu w atrakcyjnych lokalizacjach, co czyni ją unikalną na rynku. W ramach działalności spółki powstają dwa parki logistyczne: NOHO Logistic Park Christo Botewa oraz NOHO Logistic Park Półłanki, gdzie łącznie udostępniono około 40 000 m2 przestrzeni magazynowej. Cechą wyróżniającą dostępne obiekty jest ich nowoczesny design oraz zastosowanie sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo, oferta firmy obejmuje możliwość wynajmu modułów o powierzchni już od 500 m2, co odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów. NOHO Logistic stawia na strategiczną lokalizację, znajdującą się w pobliżu centrum miasta oraz na wschodniej obwodnicy Krakowa, co zwiększa efektywność logistyczną. Przedsiębiorstwo dąży do ciągłego rozwoju, wprowadzając nowatorskie podejście do projektowania oraz realizacji przestrzeni magazynowych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Noho Logistic osiągnęła 14 839 334 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 977 250 zł. Pozostałe przychody to 862 084 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 997 126 zł.
Zysk netto wyniósł 980 124 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 473 222 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 839 334 zł w 2025 roku. • 16 281 484 zł w 2024 roku. • 13 324 347 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 163 354 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 980 124 zł w 2025 roku. • 2 169 550 zł w 2024 roku. • -2 406 595 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Noho Logistic wynosi 29 776 226 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 801 236 zł a 85 135 156 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 962 704 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 29 776 226 zł w 2025 roku. • 34 760 273 zł w 2024 roku. • 22 483 484 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Noho Logistic wynosi 6,11 mln zł.
EBITDA Noho Logistic wynosi 8,31 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Noho Logistic.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Noho Logistic wynosi 2,70%. To oznacza, że firma ma szansę 2,70% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,275% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,70% w 2025 roku. • 2,71% w 2024 roku. • 2,71% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Noho Logistic wynosi 0,18%. To oznacza, że firma ma szansę 0,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,18% w 2025 roku. • 0,16% w 2024 roku. • 0,34% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Noho Logistic charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Noho Logistic wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,26 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4,26 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,26 mln zł w 2025 roku. • 4,06 mln zł w 2024 roku. • 3,63 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Noho Logistic wyniosły
7 866 830
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Noho Logistic wyniosła 116 389 804 zł.
a
ktywa obrotowe to 7 908 648 zł.
a
ktywa trwałe to 105 932 156 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 2 549 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 116 389 804 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 95 106 015 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 21 283 789 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 19 398 301 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 116 389 804 zł w 2025 roku. • 109 962 634 zł w 2024 roku. • 112 517 811 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 44%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Noho Logistic wyniosły 95 106 015 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 116 389 804 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 82%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 851 002 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 95 106 015 zł w 2025 roku • 89 658 969 zł w 2024 roku • 94 383 696 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 82% w 2025 roku • 82% w 2024 roku • 84% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Noho Logistic wykazała przychody na poziomie 14 839 334 zł.
Organizacja zarobiła 1 423 001 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 442 877 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 980 124 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 31% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 73 813 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 442 877 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Noho Logistic wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 52 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-52
dni względem terminu
6
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−5 dni10-07-2025
2023
−1 mies. 9 dni06-06-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
−2 mies. 18 dni29-07-2022
2020
−3 mies. 3 dni14-07-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki