Organizacja Industrial Center 30 osiągnęła 15 697 387 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 697 387 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 681 876 zł.
Zysk netto wyniósł 5 015 511 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 070 832 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 697 387 zł w 2020 roku. • 7 977 586 zł w 2019 roku. • 9 205 727 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 329 092 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5 015 511 zł w 2020 roku. • -4 641 369 zł w 2019 roku. • 1 489 103 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Industrial Center 30 wynosi 42 576 394 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
12 049 426 zł a 70 217 154 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6 905 677 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 42 576 394 zł w 2020 roku. • 13 606 183 zł w 2019 roku. • 23 862 383 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Industrial Center 30 wynosi 11,21 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3 377 309 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 11 211 740 zł w
2020 roku. • -2 177 750 zł w
2019 roku. • 6 000 147 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Industrial Center 30 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Industrial Center 30 wynosi 2,75%. To oznacza, że firma ma szansę 2,75% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,75% w 2020 roku. • 2,79% w 2019 roku. • 2,79% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Industrial Center 30 wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2020 roku. • 0,48% w 2019 roku. • 0,16% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Industrial Center 30 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Industrial Center 30 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,21 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3,21 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,21 mln zł w 2020 roku. • 2,21 mln zł w 2019 roku. • 3,14 mln zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Industrial Center 30 wyniosły
4 485 647
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Industrial Center 30 wyniosła 80 308 675 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 014 157 zł.
a
ktywa trwałe to 71 294 518 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 80 308 675 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 64 242 774 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 16 065 901 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 816 988 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 80 308 675 zł w 2020 roku. • 67 912 005 zł w 2019 roku. • 72 836 041 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 31%.
Marża operacyjna wyniosła 71%.
Marża netto wyniosła 32%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Industrial Center 30 wyniosły 64 242 774 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 80 308 675 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 538 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 64 242 774 zł w 2020 roku • 56 861 616 zł w 2019 roku • 57 144 283 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2020 roku • 84% w 2019 roku • 78% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Industrial Center 30 wykazała przychody na poziomie 15 697 387 zł.
Organizacja zarobiła 5 156 695 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 141 184 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5 015 511 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -59 588 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 141 184 zł w 2020 roku • 277 490 zł w 2019 roku • 415 911 zł w 2018 roku
Organizacja Industrial Center 30 wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 49 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-12
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 mies. 19 dni27-08-2021
2019
−16 dni29-09-2020
2018
+21 dni05-08-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Real Estate Europe 10 Sarl posiada 154426
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 06.11.2017 jest Real Estate Europe 10 Sarl kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.10.2015 do 06.11.2017
był Qsuper Re kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 02.02.2015 do 29.10.2015 najwięcej udziałów posiadał Qsuper Re. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.