Organizacja Redmile Investments osiągnęła 7 764 250 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 717 412 zł. Pozostałe przychody to 46 838 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 399 654 zł.
Zysk netto wyniósł 5 317 757 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 842 662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 764 250 zł w 2025 roku. • 16 351 856 zł w 2024 roku. • 2 659 368 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 244 950 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5 317 757 zł w 2025 roku. • 12 420 432 zł w 2024 roku. • 1 644 355 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Redmile Investments wynosi 71 421 887 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
11 646 375 zł a 239 865 026 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 767 776 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 71 421 887 zł w 2025 roku. • 104 300 700 zł w 2024 roku. • 42 752 743 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Redmile Investments wynosi 5,27 mln zł.
EBITDA Redmile Investments wynosi 5,27 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2 517 115 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5 270 982 zł w
2025 roku. • 12 272 795 zł w
2024 roku. • 1 641 027 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2 515 852 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 270 982 zł w
2025 roku. • 12 272 795 zł w
2024 roku. • 1 641 027 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Redmile Investments.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Redmile Investments wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Redmile Investments wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,18% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Redmile Investments charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Redmile Investments wynosi 2,38 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11,99 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11,99 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
253 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,38 mln zł w 2025 roku. • 3,07 mln zł w 2024 roku. • 1,88 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 491 tys. zł w 2024 roku. • 80 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11,99 mln zł w 2025 roku. • 11,66 mln zł w 2024 roku. • 9,17 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
135 469
zł.
Koszty operacyjne Redmile Investments wyniosły
2 446 430
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
14 621 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 135 469 zł w 2025 roku • 124 660 zł w 2024 roku • 40 740 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Redmile Investments wyniosła 60 513 977 zł.
a
ktywa obrotowe to 229 111 zł.
a
ktywa trwałe to 60 284 866 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 60 513 977 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 547 721 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 59 966 257 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 464 532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 60 513 977 zł w 2025 roku. • 58 537 812 zł w 2024 roku. • 45 961 259 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 68%.
Marża netto wyniosła 68%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 190.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 163 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Redmile Investments wyniosły 547 721 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 60 513 977 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 68 369 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 547 721 zł w 2025 roku • 247 499 zł w 2024 roku • 91 377 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Redmile Investments wykazała przychody na poziomie 7 764 250 zł.
Organizacja zarobiła 5 317 757 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5 317 757 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -277 878 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Redmile Investments wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−3 mies. 9 dni07-04-2025
2023
−2 mies. 21 dni25-04-2024
2022
+2 mies.13-09-2023
2021
−17 dni28-09-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych posiada 120000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 23.05.2022 jest Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.09.2015 do 23.05.2022
był Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 09.05.2014 do 09.09.2015 najwięcej udziałów posiadał Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.