Organizacja 4 Invest W Restrukturyzacji osiągnęła 990 110 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 975 105 zł. Pozostałe przychody to 15 004 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 665 063 zł.
Strata netto wyniosła 1 689 958 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -4 795 105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 990 110 zł w 2022 roku. • 390 592 zł w 2021 roku. • 697 992 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -649 655 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -1 689 958 zł w 2022 roku. • -1 633 190 zł w 2021 roku. • -1 075 097 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi 12 780 355 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 64 641 502 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 801 510 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 780 355 zł w 2022 roku. • 13 648 145 zł w 2021 roku. • 14 851 147 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi -431 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
142 400 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -430 832 zł w
2022 roku. • -1 330 494 zł w
2021 roku. • -1 488 991 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi 5 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2022 roku. • 4 os. w 2021 roku. • 4 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi 0,79%. To oznacza, że firma ma szansę 0,79% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 0,79% w 2022 roku. • 0,79% w 2021 roku. • 0,70% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi 6,5%. To oznacza, że firma ma szansę 6,5% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,684% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 6,5% w 2022 roku. • 5,2% w 2021 roku. • 6,3% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
4 Invest W Restrukturyzacji charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla 4 Invest W Restrukturyzacji wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,23 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3,23 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
97 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,23 mln zł w 2022 roku. • 3,57 mln zł w 2021 roku. • 3,84 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne 4 Invest W Restrukturyzacji wyniosły
1 405 938
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów 4 Invest W Restrukturyzacji wyniosła 100 841 781 zł.
a
ktywa obrotowe to 65 505 080 zł.
a
ktywa trwałe to 35 336 700 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 100 841 781 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 84 681 405 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 16 160 376 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8 054 952 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 100 841 781 zł w 2022 roku. • 77 065 843 zł w 2021 roku. • 75 717 447 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -10%.
Marża operacyjna wyniosła -44%.
Marża netto wyniosła -171%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -35.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania 4 Invest W Restrukturyzacji wyniosły 84 681 405 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 100 841 781 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 84%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7 199 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 84 681 405 zł w 2022 roku • 59 215 510 zł w 2021 roku • 56 536 356 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 84% w 2022 roku • 77% w 2021 roku • 75% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja 4 Invest W Restrukturyzacji wykazała przychody na poziomie 990 110 zł.
Organizacja zarobiła -1 689 958 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1 689 958 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja 4 Invest W Restrukturyzacji wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 66% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 606 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 159 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+606
dni względem terminu
0
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+5 mies. 9 dni21-12-2023
2021
+14 mies. 27 dni05-01-2024
2020
+26 mies. 17 dni21-12-2023
2019
+38 mies. 2 dni01-12-2023
2018
+35 mies. 2 dni01-06-2022
2017
+1 mies. 6 dni20-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Estate Investment posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 17.04.2019 jest Estate Investment kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.03.2019 do 17.04.2019
był Estate Investment kontrolując 86% udziałów.
W okresie od 12.09.2018 do 13.03.2019 najwięcej udziałów posiadał Estate Investment. Jego udziały w tym czasie wynosiły 85%.