Organizacja Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce osiągnęła 444 820 411 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 444 424 877 zł. Pozostałe przychody to 395 534 zł.
Całkowite koszty wyniosły 441 863 093 zł.
Zysk netto wyniósł 2 561 784 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -186 123 451 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 444 820 411 zł w 2020 roku. • 1 324 357 698 zł w 2019 roku. • 1 149 039 742 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 436 521 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 561 784 zł w 2020 roku. • -1 303 878 zł w 2019 roku. • 2 889 610 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 316 107 219 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 313 143 zł a 1 112 051 029 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 121 299 851 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 316 107 219 zł w 2020 roku. • 890 289 409 zł w 2019 roku. • 785 948 198 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 2,94 mln zł.
EBITDA Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 4,16 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1 370 207 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 941 518 zł w
2020 roku. • 10 850 967 zł w
2019 roku. • 11 215 589 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1 331 992 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 4 158 122 zł w
2020 roku. • 12 173 225 zł w
2019 roku. • 12 276 503 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 31 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 31 os. w 2020 roku. • 30 os. w 2019 roku. • 27 os. w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 2,19%. To oznacza, że firma ma szansę 2,19% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,177% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,19% w 2020 roku. • 1,60% w 2019 roku. • 1,65% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,063% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2020 roku. • 0,26% w 2019 roku. • 0,13% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wynosi 6,06 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 441 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17,78 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 441 tys. zł a 17,78 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1,92 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6,06 mln zł w 2020 roku. • 15,7 mln zł w 2019 roku. • 13,82 mln zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 441 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17,78 mln zł w 2020 roku. • 52,95 mln zł w 2019 roku. • 45,94 mln zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wyniosły
-441 483 359
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wyniosła 16 477 372 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 158 745 zł.
a
ktywa trwałe to 7 318 627 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 16 477 372 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 059 848 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 417 524 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -87 902 559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 16 477 372 zł w 2020 roku. • 93 475 783 zł w 2019 roku. • 137 672 971 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wyniosły 4 059 848 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 16 477 372 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -89 284 378 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 059 848 zł w 2020 roku • 83 630 079 zł w 2019 roku • 126 521 953 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 24 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2020 roku • 89% w 2019 roku • 92% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wykazała przychody na poziomie 444 820 411 zł.
Organizacja zarobiła 3 840 364 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 278 580 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 561 784 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 33% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 294 216 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 278 580 zł w 2020 roku • 2 763 326 zł w 2019 roku • 3 015 463 zł w 2018 roku
Organizacja Mazda Motor Logistics Europe Oddział W Polsce wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 24% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 98 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 144 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+98
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+4 mies. 24 dni08-06-2022
2019
+5 mies. 18 dni02-07-2021
2018
−18 dni27-09-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki