Organizacja Budrem Stal osiągnęła 7 673 253 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 673 253 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 767 372 zł.
Strata netto wyniosła 94 119 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -63 723 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 673 253 zł w 2025 roku. • 9 157 548 zł w 2024 roku. • 6 504 125 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -37 997 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -94 119 zł w 2025 roku. • 127 363 zł w 2024 roku. • 162 324 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Budrem Stal wynosi 5 115 502 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 19 183 132 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 238 913 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 115 502 zł w 2025 roku. • 6 614 482 zł w 2024 roku. • 4 985 378 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Budrem Stal wynosi -30 tys. zł.
EBITDA Budrem Stal wynosi 18 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
37 876 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -29 990 zł w
2025 roku. • 236 751 zł w
2024 roku. • 261 723 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
47 604 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 17 960 zł w
2025 roku. • 270 105 zł w
2024 roku. • 300 232 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Budrem Stal.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 27 os. w 2024 roku. • 32 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Budrem Stal wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Budrem Stal wynosi 0,41%. To oznacza, że firma ma szansę 0,41% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,35% w 2024 roku. • 0,31% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Budrem Stal charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Budrem Stal wynosi 25 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 307 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 307 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
19 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 76 tys. zł w 2024 roku. • 54 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 307 tys. zł w 2025 roku. • 366 tys. zł w 2024 roku. • 260 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 801 126
zł.
Koszty operacyjne Budrem Stal wyniosły
7 703 243
zł.
Wynagrodzenia stanowią
36%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
90 134 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 801 126 zł w 2025 roku • 2 706 861 zł w 2024 roku • 2 442 995 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
36% w 2025 roku •
30% w 2024 roku •
39% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Budrem Stal wyniosła 1 846 243 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 043 882 zł.
a
ktywa trwałe to 802 361 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 846 243 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 997 072 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -150 829 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -4038 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 846 243 zł w 2025 roku. • 1 717 135 zł w 2024 roku. • 1 854 698 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 62%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Budrem Stal wyniosły 1 997 072 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 846 243 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 108%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 136 817 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 997 072 zł w 2025 roku • 1 773 845 zł w 2024 roku • 2 038 771 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 108% w 2025 roku • 103% w 2024 roku • 110% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Budrem Stal wykazała przychody na poziomie 7 673 253 zł.
Organizacja zarobiła -94 119 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -94 119 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -6153 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 24 101 zł w 2024 roku • 25 648 zł w 2023 roku
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Zdziabek Waldemar (50% udziałów) • Wilczewski Ryszard (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.09.2006 do 23.02.2007: • Zamysłowski Eugeniusz (33% udziałów) • Zdziabek Waldemar (33% udziałów) • Wilczewski Ryszard (33% udziałów)