Organizacja Almares Składy osiągnęła 24 864 686 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 24 852 536 zł. Pozostałe przychody to 12 150 zł.
Całkowite koszty wyniosły 24 747 964 zł.
Zysk netto wyniósł 104 573 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 701 089 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 24 864 686 zł w 2025 roku. • 23 886 867 zł w 2024 roku. • 24 310 955 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 483 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 104 573 zł w 2025 roku. • 234 338 zł w 2024 roku. • 500 455 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Almares Składy wynosi 20 732 515 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 045 726 zł a 62 161 716 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 741 265 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 732 515 zł w 2025 roku. • 20 596 268 zł w 2024 roku. • 21 917 706 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Almares Składy wynosi 116 tys. zł.
EBITDA Almares Składy wynosi 318 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
24 109 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 115 528 zł w
2025 roku. • 267 072 zł w
2024 roku. • 647 809 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
37 079 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 317 500 zł w
2025 roku. • 466 963 zł w
2024 roku. • 872 048 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Almares Składy wynosi 37 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 37 os. w 2025 roku. • 37 os. w 2024 roku. • 35 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Almares Składy wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Almares Składy wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,046% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Almares Składy charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Almares Składy wynosi 671 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 17 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,25 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 17 tys. zł a 1,25 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
40 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 671 tys. zł w 2025 roku. • 665 tys. zł w 2024 roku. • 674 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 97 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,25 mln zł w 2025 roku. • 1,24 mln zł w 2024 roku. • 1,16 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3 253 656
zł.
Koszty operacyjne Almares Składy wyniosły
24 737 008
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
157 953 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3 253 656 zł w 2025 roku • 3 136 235 zł w 2024 roku • 2 781 878 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2025 roku •
13% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Almares Składy wyniosła 8 032 783 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 623 271 zł.
a
ktywa trwałe to 1 409 512 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 032 783 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 049 093 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 983 690 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 360 813 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 032 783 zł w 2025 roku. • 7 437 058 zł w 2024 roku. • 7 835 546 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Almares Składy wyniosły 3 049 093 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 032 783 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 38%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 65 364 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 049 093 zł w 2025 roku • 2 457 940 zł w 2024 roku • 2 890 767 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 38% w 2025 roku • 33% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Almares Składy wykazała przychody na poziomie 24 864 686 zł.
Organizacja zarobiła 127 482 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 22 909 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 104 573 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2864 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 22 909 zł w 2025 roku • 44 075 zł w 2024 roku • 138 930 zł w 2023 roku
Organizacja Almares Składy wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 49% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 84 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-84
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−2 mies. 28 dni18-04-2025
2023
−1 mies. 5 dni10-06-2024
2022
−1 mies. 21 dni25-05-2023
2021
−5 mies. 1 dni17-05-2022
2020
−5 mies. 5 dni13-05-2021
2019
−3 mies. 21 dni26-06-2020
2018
−1 mies. 18 dni28-05-2019
2017
−1 mies. 1 dni14-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie