Specjalizuje się w fotografii ślubnej i narzeczeńskiej.|Oferuje naturalne i emocjonalne zdjęcia oraz filmy ślubne.|Pracuje głównie na terenie Śląska.|Dyskretny styl pracy, umożliwiający swobodę przed obiektywem.|Realizuje różnorodne pomysły i wymagania klientów.
Blende Media to firma specjalizująca się w profesjonalnej fotografii ślubnej, która działa głównie na terenie Śląska. Tworzona przez małżeństwo Kamila i Asi, jej celem jest uchwycenie niepowtarzalnych chwil oraz emocji towarzyszących najważniejszym momentom w życiu. Dzięki indywidualnemu podejściu i doświadczeniu, Blende Media oferuje usługi, które pozwalają parom młodym cieszyć się naturalnymi i pełnymi emocji zdjęciami. W portfolio firmy znajdują się nie tylko sesje ślubne, ale także zdjęcia narzeczeńskie, które oddają uczuć i piękno relacji. Blende Media wyróżnia się na tle konkurencji dzięki atmosferze dyskrecji oraz pozytywnej energii, co sprawia, że klienci mogą poczuć się swobodnie przed obiektywem, a ich emocje zostaną uchwycone w sposób autentyczny. Oprócz fotografii, firma interesuje się również kręceniem filmów ślubnych, co wzbogaca jej ofertę o dodatkowe możliwości dokumentowania wyjątkowych chwil. Celem Blende Media jest inspirowanie innych oraz tworzenie wyjątkowych wspomnień, które przez lata będą wywoływały uśmiech na twarzy.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Blende Media osiągnęła 297 033 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 297 033 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 297 110 zł.
Strata netto wyniosła 77 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 74 258 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 297 033 zł w 2025 roku. • 196 761 zł w 2024 roku. • 168 767 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -19 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -77 zł w 2025 roku. • -17 372 zł w 2024 roku. • 5305 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Blende Media wynosi 202 623 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 742 583 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 50 656 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 202 623 zł w 2025 roku. • 135 832 zł w 2024 roku. • 151 420 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Blende Media wynosi 0 tys. zł.
EBITDA Blende Media wynosi 0 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Blende Media.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Blende Media wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Blende Media wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Blende Media charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Blende Media wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
80 380
zł.
Koszty operacyjne Blende Media wyniosły
296 972
zł.
Wynagrodzenia stanowią
27%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 095 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 80 380 zł w 2025 roku • 94 155 zł w 2024 roku • 77 239 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
27% w 2025 roku •
44% w 2024 roku •
47% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Blende Media wyniosła 14 707 zł.
a
ktywa obrotowe to 14 707 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 707 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8573 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6134 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3677 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 14 707 zł w 2025 roku. • 7030 zł w 2024 roku. • 26 250 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Blende Media wyniosły 8573 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 707 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2143 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8573 zł w 2025 roku • 819 zł w 2024 roku • 2666 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2025 roku • 12% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Blende Media wykazała przychody na poziomie 297 033 zł.
Organizacja zarobiła -77 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -77 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 529 zł w 2023 roku
Organizacja Blende Media wykazała zysk netto większy niż 34% organizacji z branży "Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 34% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 82 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-82
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−18 dni27-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Klimuszko Kamil posiada 70
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.
Klimuszko Joanna posiada 30
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.