Organizacja Everest Development 2 osiągnęła 92 389 267 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 90 967 531 zł. Pozostałe przychody to 1 421 736 zł.
Całkowite koszty wyniosły 89 842 156 zł.
Zysk netto wyniósł 2 547 111 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
23 787 871 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 92 389 267 zł w 2024 roku. • 162 388 488 zł w 2023 roku. • 139 965 009 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
213 386 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 547 111 zł w 2024 roku. • 8 359 773 zł w 2023 roku. • 2 120 340 zł w 2022 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Everest Development 2 wynosi 125 566 184 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
23 869 403 zł a 310 926 633 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
8 919 633 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 125 566 184 zł w
2024 roku. • 197 551 969 zł w
2023 roku. • 143 405 449 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Everest Development 2 wynosi 8,4 mln zł.
EBITDA Everest Development 2 wynosi 9,83 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 421 588 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 8 399 425 zł w
2024 roku. • 14 072 192 zł w
2023 roku. • 5 556 249 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 465 141 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 9 828 223 zł w
2024 roku. • 15 512 921 zł w
2023 roku. • 6 897 940 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Everest Development 2 wynosi 20 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
4 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 20 os. w 2024 roku. • 18 os. w 2023 roku. • 28 os. w 2022 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 23 obwieszczenia
dotyczące organizacji Everest Development 2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 maja 2025 (MSiG nr 93/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
23
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
23 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 382829. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/716723/25/696]
MSiG 93/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 382828. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/716723/25/295]
MSiG 93/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 378890. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/716723/25/894]
MSiG 92/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 378889. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/716723/25/493]
MSiG 92/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.05.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 71262. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
S MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/545/25/811]
Rzuć okiemMSiG 27/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. MICHALAK 2. ARLETA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. DWORCZAK 2. ANDRZEJ
S 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 466228. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/606871/24/461]
MSiG 113/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
X V. W P I S Y D O
Poz. 466227. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/606871/24/60]
MSiG 113/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 466226. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/606871/24/659]
MSiG 113/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 466225. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/606871/24/258]
MSiG 113/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.05.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 70812. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/1051/24/91]
Rzuć okiemMSiG 25/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. SO
TEX FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 361852120 4. 0000979608
5. 458.311 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
22.915.550,00 ZŁ 6. TAK wpisać: 2 1. SOLTEX HOLDING 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 302409600 4. 0000992254 5. 458.311
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 22.915.550,00
ZŁ 6. TAK
Poz. 540563. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/501839/23/283]
MSiG 126/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 540562. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/501839/23/882]
MSiG 126/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 540561. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/501839/23/481]
MSiG 126/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 540560. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/501839/23/80]
MSiG 126/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 20.06.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 169201. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/4906/23/610]
Rzuć okiemMSiG 57/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. SOLTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FINANSE SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. 361852120) wykreślić: 1. SOLTEX
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FINANSE SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisać:
1. SOLTEX FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wykreślić: 4. 0000603372
wpisać: 4. 0000979608
Poz. 606404. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
10 MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/14340/22/886]
Rzuć okiemMSiG 157/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE
powiat ŚREMSKI gmina ŚREM miejscowość ŚREM
wpisać: 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat POZNAŃ gmina POZNAŃ miejscowość
POZNAŃ wykreślić: 2. miejscowość ŚREM ulica UL.
FRYDERYKA CHOPINA nr domu 1J kod pocztowy
63-100 poczta ŚREM kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość POZNAŃ ulica UL. KOPANINA nr domu 34
kod pocztowy 60-105 poczta POZNAŃ kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 08.06.202
R., NOTARIUSZ MAGDALENA KLAUDIA KUBISZEWSKA, KANCELARIA NOTARIALNA W ŚREMIE, REP. A NR 4260/2022, ZMIANA §3, §7, TEKST
JEDNOLITY
Poz. 512827. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
D Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/399370/22/721]
MSiG 136/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 512826. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/399369/22/118]
MSiG 136/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 512825. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/399369/22/717]
MSiG 136/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 512824. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[RDF/399369/22/316]
MSiG 136/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
D
Poz. 206512. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/6935/22/311]
Rzuć okiemMSiG 76/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
S nr 3 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. SOBKOWSKA-ŚLEDŹ 2. ANNA MARIA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
wpisać: 2 1. MICHALAK 2. ARLETA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. DWORCZAK
2. ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. MICHALAK
2. ARLETA 3. [ukryto] 4. SAMOISTNA
Poz. 1165397. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/27011/21/238]
Rzuć okiemMSiG 238/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. SOLTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FINANSE SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3. 361852120) wykreślić: 5. 458.310 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 22.915.500,00 ZŁ wpisać:
5. 458.311 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
22.915.550,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. ROZMIAREK 2. SEBASTIAN 3. [ukryto] 4. PROKURA
SAMOISTNA OGRANICZONA DO PODEJMOWANIA CZYNNOŚCI I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ DO
KWOTY 1.000.000,00 ZŁOTYCH
Poz. 1122265. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000930629. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.11.2021.
[PO.IX NS-REJ.KRS/24259/21/719]
MSiG 224/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 08.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
302429560 NIP 7831699561 3. EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adr
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat ŚREMSKI gmina ŚREM miejscowość ŚREM 2. miejscowość ŚREM ulica UL. FRYDERYKA CHOPINA nr domu 1J kod pocztowy 63-100
poczta ŚREM kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 13.10.2021R., NOTARIUSZ KRZYSZTOF KUBISZEWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA
W ŚREMIE, REP. A NR 12370/2021 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE 2. 13.10.2021R., PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI
POD FIRMĄ: EVEREST DEVELOPMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2 SPÓŁKA KOMANDYTOWA Z SIEDZIBĄ W ŚREMIE
W SPÓŁKĘ POD FIRMĄ: EVEREST DEVELOPMENT
2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W ŚREMIE W TRYBIE ART. 551
PAR. 1 I NAST. KSH. UCHWAŁA NR 1 WSPÓLNIKÓW
SPÓŁKI POD FIRMĄ: EVEREST DEVELOPMENT
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2 SPÓŁKA KOMANDYTOWA Z SIEDZIBĄ
W ŚREMIE Z DNIA 13 PAŹDZIERNIKA 2021 R.
W PRZEDMIOCIE PRZEKSZTAŁCENIA W SPÓŁKĘ
POD FIRMĄ: EVEREST DEVELOPMENT 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W ŚREMIE, ZAPROTOKOŁOWANA W AKCIE
NOTARIALNYM REP A NR 12370/2021, SPORZĄDZONYM PRZEZ NOTARIUSZA KRZYSZTOFA
KUBISZEWSKIEGO, KANCELARIA NOTARIALNA
W ŚREMIE. PRub. Podmioty, z których powstała
spółka 1 1. EVEREST DEVELOPMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2,
SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. POLSKA, KRAJOWY
REJESTR SĄDOWY 3. 0000601633 5. 302429560
6. 7831699561 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SOLTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FINANSE SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3. 361852120 4. 0000603372 5. 458.310 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 22.915.500,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 22915550,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. ŚLEDŹ 2. PIOTR ZBIGNIEW 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SOBKOWSKA-
-ŚLEDŹ 2. ANNA MARIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. MICHA
LAK 2. ARLETA 3. [ukryto] 4. SAMOISTNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10
Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
1 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
NA WŁASNY RACHUNEK 2 2. 68 20 Z WYNAJEM
I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI
LUB DZIERŻAWIONYMI 3 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 4 2. 68
32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANENA ZLECENIE 5 2. 49 39 Z POZOSTAŁY
TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY 6 2. 77 39 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN,
URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 7 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
8 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
I NIEMIESZKALNYCH 9 2. 81 30 Z DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Everest Development 2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Everest Development 2 wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2024 roku. • 0,52% w 2023 roku. • 1,95% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Everest Development 2 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Everest Development 2 wynosi 6,81 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 509 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16,59 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 509 tys. zł a 16,59 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
472 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6,81 mln zł w 2024 roku. • 7,02 mln zł w 2023 roku. • 5,87 mln zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 509 tys. zł w 2024 roku. • 1,67 mln zł w 2023 roku. • 424 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16,59 mln zł w 2024 roku. • 16,08 mln zł w 2023 roku. • 14,41 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 327 886 zł.
Koszty operacyjne Everest Development 2 wyniosły
82 568 106 zł.
Wynagrodzenia stanowią
2,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
330 660 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 327 886 zł w 2024 roku • 1 974 265 zł w 2023 roku • 2 989 206 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2,8% w 2024 roku •
1,4% w 2023 roku •
2,3% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Everest Development 2 wyniosła 169 322 510 zł.
Aktywa trwałe to 36 965 155 zł.
Aktywa obrotowe to 132 357 355 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 169 322 510 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 82 947 689 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 86 374 821 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 6 909 416 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5 453 442 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 169 322 510 zł sumy bilansowej i 82 947 689 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 155 796 792 zł sumy bilansowej i 80 400 578 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 183 141 341 zł sumy bilansowej i 72 040 805 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1,5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3,07%.
Marża operacyjna wyniosła 9,23%.
Marża netto wyniosła 2,76%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Everest Development 2 wyniosły 86 374 821 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 169 322 510 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 12 362 858 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 86 374 821 zł w 2024 roku • 75 396 214 zł w 2023 roku • 111 100 536 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2024 roku • 48% w 2023 roku • 61% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Everest Development 2 ma 86 374 821 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 41 284 089 zł (48%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Dalej: rezerwy i rozliczenia 21 289 143 zł (25%), dostawcom 12 621 165 zł (15%); 2 mniejsze pozycje razem 11 180 423 zł (13%).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej.
Z całości 36 682 092 zł (42%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
86,4 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
15%
25%
48%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
12,6 mln zł
15%
Państwo
podatki, cła i ZUS
1,3 mln zł
2%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
9,9 mln zł
11%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
21,3 mln zł
25%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
41,3 mln zł
48%
W roku 2024 48% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2020: 66%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej wzrósł z 4% (2020) do 11% (2024).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Everest Development 2 wynosi 4,66 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,74 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,16, czyli same środki pieniężne pokrywają 16% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,67 miesiąca.
gotówka od ręki: 4,6 mln zł należności i inne: 45 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 82,8 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 4,66 zł, z czego 0,16 zł w gotówce.
4,66
płynność bieżąca
1,74
płynność szybka
0,16
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 4,66 w 2024 roku • 2,95 w 2023 roku • 4,54 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Everest Development 2: dług wobec banków i pożyczkodawców 9 878 450 zł, gotówka 4 584 408 zł. Do tego 38 352 979 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 4 979 449 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 1,7 raza - odsetki pokryte z małym zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 86 374 821 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 38,4 mln zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł9,9 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców9,9 mln zł
gotówka4,6 mln zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z małym zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
0136+
Koszty odsetek: 5 mln zł. Zysk operacyjny pokrywa je 1,7 raza.
W latach 2020-2024 organizacja miała też od 31,4 mln zł do 49,2 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
Dług maleje w czasie.
Dług w ostatnich latach: • 2024: 9,9 mln zł • 2023: 7,6 mln zł • 2022: 10,5 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: 1,7 raza • 2023: 2,7 raza • 2022: 1,1 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Everest Development 2 wynosi 178 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 56 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 57 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 122 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 121 dni.
Rotacja zapasów wynosi 338 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 43 690 161 zł, z czego 43 690 161 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza122 dni
firma płaci dostawcom 122 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
178 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 178 dni
56 dni
bez amortyzacji57 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 56 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 178 dni w 2024 roku • 89 dni w 2023 roku • 96 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Everest Development 2 wynoszą 79 503 982 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 67 845 896 zł, czyli 85% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 7 385 845 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 1 976 878 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej79,5 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów67,8 mln zł · 85%
Usługi obce7,4 mln zł · 9%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)2 mln zł · 2%
Amortyzacja1,4 mln zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia351 tys. zł · <1%
Zużycie materiałów i energii265 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty134 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe117 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 79,5 mln zł w 2024 roku • 141,9 mln zł w 2023 roku • 131,4 mln zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Everest Development 2 wykazała przychody na poziomie 92 389 267 zł.
Organizacja zarobiła 3 717 208 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 170 096 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 547 111 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 31,5% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
296 758 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 170 096 zł w 2024 roku • 2 410 619 zł w 2023 roku • 576 580 zł w 2022 roku
Organizacja Everest Development 2 wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 99% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 99% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0,08%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:89 745 117,88
– od jednostek powiązanych46 831 415,64
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów89 744 059,88
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów1 058,00
B. Koszty działalności operacyjnej79 503 982,37
I. Amortyzacja1 428 798,13
II. Zużycie materiałów i energii264 891,69
III. Usługi obce7 385 844,89
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)133 662,58
V. Wynagrodzenia1 976 877,95
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)351 008,49
VII. Pozostałe koszty rodzajowe117 002,74
VIII. Wartość sprzedanych towarów67 845 895,90
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)10 241 135,51
D. Pozostałe przychody operacyjne1 222 413,17
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych73 948,91
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych711 872,32
IV. Inne przychody operacyjne436 591,94
E. Pozostałe koszty operacyjne3 064 123,81
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych1 374 805,07
III. Inne koszty operacyjne1 689 318,74
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)8 399 424,87
G. Przychody finansowe1 421 735,79
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)1 399 715,14
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne22 020,65
H. Koszty finansowe6 103 953,09
I. Odsetki, w tym: (+1)4 979 448,94
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne1 124 504,15
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)3 717 207,57
J. Podatek dochodowy1 170 096,29
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)2 547 111,28
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Everest Development 2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 60 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 71 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-60
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−2 mies. 11 dni05-05-2025
2023
−1 mies. 18 dni28-05-2024
2022
−25 dni20-06-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Soltex Holding 1 posiada 458 311 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 25.01.2024 jest Soltex Holding 1 kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 14.03.2023 do 25.01.2024 najwięcej udziałów posiadał
Soltex Finanse (100%).
W okresie od 01.12.2021 do 14.03.2023 najwięcej udziałów posiadała
Soltex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Finanse Spółka Komandytowa (100%).