SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji ES2 wynosi 14 852 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1295 zł a 39 864 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 852 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT ES2 wynosi 209 zł.
EBITDA ES2 wynosi 209 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 209 zł w
2020 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 209 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji ES2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 lipca 2021 (MSiG nr 132/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 498206. ES2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000827619. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2020.
[RDF/307948/21/968]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 10.02.2020 DO 31.12.2020
Poz. 498205. ES2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000827619. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2020.
[RDF/307948/21/567]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 10.02.2020 DO 31.12.2020
Poz. 498204. ES2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000827619. SYSTEM,
wpis do rejestru: 05.02.2020.
[RDF/307948/21/166]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2021 okres OD
10.02.2020 DO 31.12.2020
Poz. 63580. ES2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000827619. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.02.2020.
[WA.XII NS-REJ.KRS/8107/20/478]
MSiG 29/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ES2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL.
GRÓJECKA nr domu 43 nr lokalu 1A kod pocztowy
02-031 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres
poczty elektronicznej KONTAKT@ES2.PL 4. Adres
strony internetowej WWW.ES2.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 27.01.2020 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SKAWIŃSKI 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. SKAWIŃSKI
2. DANIEL MACIEJ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. SKAWIŃSKI
2. SZYMON 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 73 11
Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 1 2. 63
12 Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
2 2. 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 3 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 4 2. 62
02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM
W ZAKRESIE INFORMATYKI 5 2. 82 20 Z DZIAŁALO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
s NOŚĆ CENTRÓW TELEFONICZNYCH (CALL CENTER) 6 2. 73 12 C POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY
MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH
ELEKTRONICZNYCH (INTERNET) 7 2. 63 11 Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI
INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 8 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 9 2. 47 99 Z POZOSTAŁA
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
ES2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji ES2 wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,92% w 2020 roku. • 0,20% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
ES2 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla ES2 wynosi 674 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 27 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 27 zł a 2 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 674 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 27 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne ES2 wyniosły
16 370 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów ES2 wyniosła 13 420 zł.
Aktywa obrotowe to 13 420 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 420 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 5135 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8285 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 13 420 zł sumy bilansowej i 5135 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2,62%.
Marża operacyjna wyniosła 1,26%.
Marża netto wyniosła 0,81%.
Zadłużenie
Zobowiązania ES2 wyniosły 8285 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 420 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61,7%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8285 zł w 2020 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 62% w 2020 roku
Wierzyciele
Organizacja ES2 ma 8285 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 4000 zł (48%).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
8 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
48%
46%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
398 zł
5%
Państwo
podatki, cła i ZUS
74 zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
4 tys. zł
48%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
4 tys. zł
46%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji ES2 wynosi 3 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,9 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,63 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 4,77 miesiąca.
Aktywa obrotowe (13 420 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (4472 zł) o 8948 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
13 tys. zł
4 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 7 tys. zł należności i inne: 6 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 450 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,00 zł, z czego 1,63 zł w gotówce.
3
płynność bieżąca
2,9
płynność szybka
1,63
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3 w 2020 roku
Obsługa długu
Dług organizacji ES2 wobec banków i pożyczkodawców: 4000 zł, gotówka: 7290 zł. Gotówka przewyższa dług o 3290 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 8285 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 3 tys. zł
0 zł7 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców4 tys. zł
gotówka7 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: nadwyżka gotówki 3 tys. zł • 2019: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji ES2 wynosi 4 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 8 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -4 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 9 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 184 zł, z czego 184 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-4 dni
firma płaci dostawcom 4 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
4 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 4 dni
8 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 8 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 4 dni w 2020 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji ES2 wynoszą 15 760 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 13 070 zł, czyli 83% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 1316 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 1237 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej16 tys. zł
Usługi obce13 tys. zł · 83%
Pozostałe koszty rodzajowe1 tys. zł · 8%
Zużycie materiałów i energii1 tys. zł · 8%
Podatki i opłaty136 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 16 tys. zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja ES2 wykazała przychody na poziomie 16 579 zł.
Organizacja zarobiła 209 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 74 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 135 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 35,5% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 74 zł w 2020 roku
Organizacja ES2 wykazała zysk netto większy niż 47% organizacji z branży "Działalność agencji reklamowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 60% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:16 578,50
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów16 578,50
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej15 759,86
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii1 237,17
III. Usługi obce13 070,29
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)136,40
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 316,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)818,64
D. Pozostałe przychody operacyjne0,01
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,01
E. Pozostałe koszty operacyjne610,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne610,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)208,65
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)208,65
J. Podatek dochodowy74,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)134,65
Pełne sprawozdania finansowe organizacji ES2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-107
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie