Kompleksowa ochrona osób, mienia oraz obiektów|Zabezpieczanie imprez masowych|Ochrona zakładów pracy|Profesjonalne usługi konsultingowe dotyczące zabezpieczeń|Wykwalifikowany zespół z doświadczeniem
Iron Security to renomowana agencja ochrony z siedzibą w Szczecinie, która od lat oferuje szeroki wachlarz usług bezpieczeństwa dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Specjalizuje się w kompleksowej ochronie osób, mienia oraz obiektów, a jej działalność obejmuje nie tylko Szczecin, ale całą Polskę. Zespół Iron Security to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie dostarczyć usługi na najwyższym poziomie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w zaufaniu klientów. Agencja oferuje między innymi zabezpieczenie imprez masowych, ochronę zakładów pracy oraz usługę ochrony osobistej. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a zespół dostosowuje rozwiązania w zależności od specyfiki klientów. Dodatkowo, Iron Security świadczy usługi konsultingowe z zakresu zabezpieczeń, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Misją agencji jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa swoim klientom poprzez skuteczne systemy ochrony oraz zaufanych agentów, co czyni ją liderem w branży ochrony.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Iron Security osiągnęła 7 916 177 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 916 177 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 639 906 zł.
Zysk netto wyniósł 1 276 271 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 319 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 916 177 zł w 2025 roku. • 5 344 273 zł w 2024 roku. • 3 921 475 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 212 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 276 271 zł w 2025 roku. • 1 149 733 zł w 2024 roku. • 79 254 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Iron Security wynosi 11 661 999 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 279 465 zł a 19 790 442 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 943 666 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 661 999 zł w 2025 roku. • 9 346 341 zł w 2024 roku. • 3 467 886 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Iron Security wynosi 1,46 mln zł.
EBITDA Iron Security wynosi 1,46 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Iron Security mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Iron Security wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Iron Security wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Iron Security charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Iron Security wynosi 307 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 219 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 474 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 219 tys. zł a 474 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
51 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 307 tys. zł w 2025 roku. • 256 tys. zł w 2024 roku. • 93 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 219 tys. zł w 2025 roku. • 160 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 474 tys. zł w 2025 roku. • 428 tys. zł w 2024 roku. • 154 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5 576 709
zł.
Koszty operacyjne Iron Security wyniosły
6 458 268
zł.
Wynagrodzenia stanowią
86%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
929 452 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5 576 709 zł w 2025 roku • 3 353 339 zł w 2024 roku • 3 302 526 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
86% w 2025 roku •
82% w 2024 roku •
87% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Iron Security wyniosła 2 550 097 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 199 001 zł.
a
ktywa trwałe to 351 096 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 550 097 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 844 145 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 705 953 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 425 016 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 550 097 zł w 2025 roku. • 1 989 420 zł w 2024 roku. • 1 207 027 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 50%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 75%.
Marża operacyjna wyniosła 18%.
Marża netto wyniosła 16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Iron Security wyniosły 844 145 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 550 097 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 33%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 140 691 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 844 145 zł w 2025 roku • 410 005 zł w 2024 roku • 491 624 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 33% w 2025 roku • 21% w 2024 roku • 41% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Iron Security wykazała przychody na poziomie 7 916 177 zł.
Organizacja zarobiła 1 452 572 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 176 301 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 276 271 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 29 384 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 176 301 zł w 2025 roku • 123 041 zł w 2024 roku • 9746 zł w 2023 roku
Organizacja Iron Security wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 87% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 55 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-55
dni względem terminu
6
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−2 mies. 2 dni14-05-2025
2023
−3 mies. 1 dni15-04-2024
2022
−11 dni04-07-2023
2021
−1 mies. 10 dni05-09-2022
2020
−1 mies. 5 dni10-09-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Deptuła Tobiasz posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Ryfa Izabela posiada 41
udziałów,
które stanowią
41.0% firmy.