Rejestracja pracodawców i pracowników w systemie ubezpieczeń społecznych|Naliczanie wynagrodzeń oraz składek ZUS|Audyty dokumentacji kadrowo-płacowej|Szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ|Sprzedaż sprzętu komputerowego i instalacje elektryczne
DSI to firma, która specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie technologii informatycznych i komputerowych, a także w instalacji elektrycznych i budowlanych. Działa na rynku od 2018 roku, oferując głównie rejestrację pracodawców, naliczanie wynagrodzeń, a także audyty dokumentacji kadrowo-płacowej. DSI angażuje się w edukację swoich klientów, oferując szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ, co podkreśla ich podejście do bezpieczeństwa w pracy. Dodatkowo, firma prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych, co czyni ją wszechstronnym dostawcą usług i produktów. Wysokiej jakości obsługa klienta oraz profesjonalizm sprawiają, że DSI jest uznawane za godnego zaufania partnera w dziedzinie kadrowo-płacowej, technologii informacyjnej oraz instalacji elektrycznych. DSI wyróżnia się także podejściem zorientowanym na indywidualne potrzeby klientów, co przekłada się na pozytywne opinie i rekomendacje ze strony użytkowników.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja DSI osiągnęła 446 875 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 446 875 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 614 930 zł.
Strata netto wyniosła 168 055 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 63 839 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 446 875 zł w 2024 roku. • 670 260 zł w 2023 roku. • 837 551 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -24 008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -168 055 zł w 2024 roku. • -73 585 zł w 2023 roku. • 32 654 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji DSI wynosi 297 917 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 117 187 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 42 560 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 297 917 zł w 2024 roku. • 463 959 zł w 2023 roku. • 761 293 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT DSI wynosi -163 tys. zł.
EBITDA DSI wynosi -131 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie DSI wynosi 0 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku. • 3 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji DSI wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji DSI wynosi 0,33%. To oznacza, że firma ma szansę 0,33% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,039% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,33% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku. • 0,08% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
DSI charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla DSI wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 18 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 18 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 15 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 18 tys. zł w 2024 roku. • 27 tys. zł w 2023 roku. • 34 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
231 894
zł.
Koszty operacyjne DSI wyniosły
610 303
zł.
Wynagrodzenia stanowią
38%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
33 128 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 231 894 zł w 2024 roku • 217 978 zł w 2023 roku • 218 993 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
38% w 2024 roku •
30% w 2023 roku •
27% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów DSI wyniosła 164 134 zł.
a
ktywa obrotowe to 124 903 zł.
a
ktywa trwałe to 39 232 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 164 134 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 309 365 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -145 230 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 23 448 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 164 134 zł w 2024 roku. • 240 518 zł w 2023 roku. • 510 352 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -102%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 116%.
Marża operacyjna wyniosła -37%.
Marża netto wyniosła -38%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania DSI wyniosły 309 365 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 164 134 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 188%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 44 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 309 365 zł w 2024 roku • 217 693 zł w 2023 roku • 413 942 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 188% w 2024 roku • 91% w 2023 roku • 81% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja DSI wykazała przychody na poziomie 446 875 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 3655 zł w 2022 roku
Organizacja DSI wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 32 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+14
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 2 dni13-06-2025
2023
−1 mies. 1 dni14-06-2024
2022
−1 mies. 2 dni13-06-2023
2021
−3 mies. 23 dni24-06-2022
2020
−3 mies. 25 dni22-06-2021
2019
−20 dni25-09-2020
2018
+14 mies. 18 dni25-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kulak Izabela posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Dudek Maciej posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.