SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I PROWADZENIA JEJ SPRAW UPOWAŻNIONY JEST KOMPLEMENTARIUSZ SAMODZIELNIE. SPÓŁKĘ - KOMPLEMENTARIUSZA REPREZENTUJE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Ultimate Investment osiągnęła 69 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 69 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły -42 204 zł.
Zysk netto wyniósł 42 204 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -89 984 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 69 000 zł w 2021 roku. • 99 000 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -19 996 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 42 204 zł w 2021 roku. • 72 711 zł w 2020 roku. • -23 981 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ultimate Investment wynosi 608 913 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
103 500 zł a 2 101 862 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 9934 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 608 913 zł w 2021 roku. • 719 499 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ultimate Investment mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ultimate Investment wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ultimate Investment wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2021 roku. • 0,02% w 2020 roku. • 0,19% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Ultimate Investment charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ultimate Investment wynosi 75 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 184 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 184 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
22 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 75 tys. zł w 2021 roku. • 71 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2021 roku. • 3 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 184 tys. zł w 2021 roku. • 169 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Ultimate Investment wyniosły
23 840
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ultimate Investment wyniosła 532 235 zł.
a
ktywa obrotowe to 531 235 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 532 235 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 525 466 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6769 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 111 341 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 532 235 zł w 2021 roku. • 492 396 zł w 2020 roku. • 471 742 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża netto wyniosła 61%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -639 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ultimate Investment wyniosły 6769 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 532 235 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -62 045 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6769 zł w 2021 roku • 8856 zł w 2020 roku • 490 413 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 32 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2021 roku • 2% w 2020 roku • 104% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ultimate Investment wykazała przychody na poziomie 69 000 zł.
Organizacja zarobiła 45 160 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2956 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 42 204 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 985 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2956 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja Ultimate Investment wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 13% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 6 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 9 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+6
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+9 dni24-10-2022
2019
+2 dni17-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki