INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000715398 NIP 5372640974 REGON 369312251

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
898 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,1 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
526 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3,3 mln
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. ADAMA MICKIEWICZA, 37
Kod pocztowy
01-625
Rejestracja
2018-01-23
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inbial osiągnęła 1 119 645 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 119 645 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 594 085 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 525 560 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 732 512 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 119 645 zł w 2019 roku.
• 387 133 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 339 749 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 525 560 zł w 2019 roku.
• 185 811 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Inbial wynosi 3 327 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 527 985 zł a 7 230 578 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 196 898 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3 327 384 zł w 2019 roku.
• 1 130 486 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Inbial wynosi 583 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Inbial wynosi 584 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 360 306 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 582 783 zł w 2019 roku.
• 222 476 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 361 913 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 584 389 zł w 2019 roku.
• 222 476 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Inbial wynosi 5 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi 2 os. rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 5 os. w 2019 roku.
• 3 os. w 2018 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Inbial.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 kwietnia 2022 (MSiG nr 70/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 186796. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.01.2018. [LU.VI NS-REJ.KRS/8049/22/469]
    Rzuć okiem MSiG 70/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/8049/22/469 Nr ogłoszenia: 186796
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat BIAŁA PODLASKA gmina BIAŁA PODLASKA miejscowość BIAŁA PODLASKA wpisać: 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA wykreślić: 2. miejscowość BIAŁA PODLASKA ulica UL. SIDORSKA nr domu 142 kod pocztowy 21-500 poczta BIAŁA PODLASKA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ADAMA MICKIEWICZA nr domu 37 nr lokalu 58 kod pocztowy 01-625 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 28.03.202 R., REPERTORIUM A NR 1156/2022, NOTARIUSZ WIOLETTA NOWAK, KANCELARIA NOTARIALNA W KOŃSKICH, ZMIANA § 3 UMOWY SPÓŁKI.
  2. Poz. 183040. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.01.2018. [LU.VI NS-REJ.KRS/6767/22/874]
    Rzuć okiem MSiG 69/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/6767/22/874 Nr ogłoszenia: 183040
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. BIJATA 2. IRENEUSZ ANDRZEJ 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 45 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4500,00ZŁ. wpisać: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK wykreślić: 2 1. OSTAPIUK 2. WIESŁAWA TERESA 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500,00ZŁ. 6. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wpisać: 1 1. BIJATA 2. MAŁGORZATA ANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  3. Poz. 693884. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/236375/20/783]
    MSiG 185/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/236375/20/783 Nr ogłoszenia: 693884
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  4. Poz. 693883. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/236375/20/382]
    MSiG 185/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/236375/20/382 Nr ogłoszenia: 693883
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  5. Poz. 693882. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/236375/20/981]
    MSiG 185/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/236375/20/981 Nr ogłoszenia: 693882
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 02.09.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  6. Poz. 659939. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/144846/19/335]
    MSiG 134/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/144846/19/335 Nr ogłoszenia: 659939
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 23.01.2018 DO 31.12.2018
  7. Poz. 659938. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/144846/19/934]
    MSiG 134/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/144846/19/934 Nr ogłoszenia: 659938
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 23.01.2018 DO 31.12.2018 X V. W P I S Y D O
  8. Poz. 659937. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.01.2018. [RDF/144845/19/222]
    MSiG 134/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/144845/19/222 Nr ogłoszenia: 659937
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.07.2019 okres OD 23.01.2018 DO 31.12.2018
  9. Poz. 26522. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000715398. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.01.2018. [LU.VI NS-REJ.KRS/837/18/603]
    MSiG 21/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/837/18/603 Nr ogłoszenia: 26522
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.01.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. INBIAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat BIAŁA PODLASKA gmina BIAŁA PODLASKA miejscowość S BIAŁA PODLASKA 2. miejscowość BIAŁA PODLASKA ulica UL. SIDORSKA nr domu 142 kod pocztowy 21-500 poczta BIAŁA PODLASKA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 28.12.2017R. - AKT NOTARIALNY REP. A NR 6166/2017, NOTARIUSZ ZBIGNIEW PETRUK, KANCELARIA NOTARIALNA W BIAŁEJ PODLASKIEJ. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BIJATA 2. IRENEUSZ ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. 45 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4500,00ZŁ. 6. NIE 2 1. OSTAPIUK 2. WIESŁAWA TERESA 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500,00ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI Z- UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BIJATA 2. IRENEUSZ ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 1 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 4 2. 43 29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 5 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 6 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 7 2. 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO 8 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 9 2. 77 32 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Inbial nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inbial wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2019 roku.
• 0,29% w 2018 roku.
• 0,23% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Inbial charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Inbial wynosi 110 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 34 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 244 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 34 tys. zł a 244 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2018 a 2019 rokiem. Zmiana wynosi 76 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 110 tys. zł w 2019 roku.
• 34 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 34 tys. zł w 2019 roku.
• 12 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 244 tys. zł w 2019 roku.
• 67 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 128 990 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Inbial wyniosły 536 862 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 24% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 75 184 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 128 990 zł w 2019 roku
• 53 806 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 8,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 24% w 2019 roku
• 32,7% w 2018 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Inbial wyniosła 898 360 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe to 20 493 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 877 867 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 898 360 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 716 370 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 181 990 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 645 061 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 525 560 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 898 360 zł sumy bilansowej i 716 370 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 253 300 zł sumy bilansowej i 190 811 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58,5%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 73,36%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 52,05%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 46,94%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 15 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 24 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Inbial wyniosły 181 990 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 898 360 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 119 501 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 181 990 zł w 2019 roku
• 62 489 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 20% w 2019 roku
• 25% w 2018 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Inbial wynosi 4,82 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 4,78 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 3,97, czyli same środki pieniężne pokrywają 397% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (877 867 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (181 990 zł) o 695 877 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,77 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 4,82 w 2019 roku
• 4,05 w 2018 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Inbial wynosi 41 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 49 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -8 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -9 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 3 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 125 413 zł, z czego 125 413 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 41 dni w 2019 roku
• 54 dni w 2018 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Inbial wynoszą 536 859 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 205 127 zł, czyli 38% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 172 864 zł, czyli 32% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 105 576 zł, czyli 20% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 537 tys. zł w 2019 roku
• 165 tys. zł w 2018 roku
• 0 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inbial wykazała przychody na poziomie 1 119 645 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 582 633 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 57 073 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 525 560 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 20 410 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 57 073 zł w 2019 roku
• 36 663 zł w 2018 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Inbial wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2019 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 1 119 643,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 1 119 643,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 536 859,16
I. Amortyzacja 1 606,67
II. Zużycie materiałów i energii 205 127,14
III. Usługi obce 172 864,14
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 771,89
V. Wynagrodzenia 105 576,32
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 23 413,21
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 27 499,79
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 582 783,84
D. Pozostałe przychody operacyjne 1,94
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 1,94
E. Pozostałe koszty operacyjne 2,96
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 2,96
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 582 782,82
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 149,90
I. Odsetki, w tym: (+1) 149,90
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 582 632,92
J. Podatek dochodowy 57 073,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 525 559,92

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Inbial składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 26 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 43 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
−1 mies. 13 dni
2018
−9 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Bijata Ireneusz posiada 50 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 30.03.2022 jest Bijata Ireneusz kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 23.01.2018 do 30.03.2022 najwięcej udziałów posiadał Bijata Ireneusz (90%).

Reprezentacja