Organizacja PDC Industrial Center 94 osiągnęła 17 247 755 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 218 707 zł. Pozostałe przychody to 2 029 048 zł.
Całkowite koszty wyniosły 13 256 998 zł.
Zysk netto wyniósł 1 961 709 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 463 965 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 17 247 755 zł w 2024 roku. • 25 273 211 zł w 2023 roku. • 23 170 988 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 280 244 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 961 709 zł w 2024 roku. • -14 696 724 zł w 2023 roku. • 7 002 054 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PDC Industrial Center 94 wynosi 42 206 227 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 617 086 zł a 121 924 742 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6 029 461 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 42 206 227 zł w 2024 roku. • 38 238 415 zł w 2023 roku. • 77 907 690 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PDC Industrial Center 94 wynosi 4,31 mln zł.
EBITDA PDC Industrial Center 94 wynosi 4,31 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie PDC Industrial Center 94 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PDC Industrial Center 94 wynosi 2,62%. To oznacza, że firma ma szansę 2,62% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,247% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,62% w 2024 roku. • 2,59% w 2023 roku. • 2,56% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PDC Industrial Center 94 wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2024 roku. • 0,50% w 2023 roku. • 0,14% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
PDC Industrial Center 94 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PDC Industrial Center 94 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6,1 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6,1 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6,1 mln zł w 2024 roku. • 5,7 mln zł w 2023 roku. • 9,19 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PDC Industrial Center 94 wyniosły
10 910 074
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PDC Industrial Center 94 wyniosła 170 094 684 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 435 376 zł.
a
ktywa trwałe to 158 659 308 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 170 094 684 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 139 613 499 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 30 481 186 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 24 299 241 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 170 094 684 zł w 2024 roku. • 171 516 217 zł w 2023 roku. • 206 604 054 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła 28%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PDC Industrial Center 94 wyniosły 139 613 499 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 170 094 684 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 82%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 19 944 786 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 139 613 499 zł w 2024 roku • 142 996 741 zł w 2023 roku • 160 667 853 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 82% w 2024 roku • 83% w 2023 roku • 78% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PDC Industrial Center 94 wykazała przychody na poziomie 17 247 755 zł.
Organizacja zarobiła 2 660 290 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 698 581 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 961 709 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 26% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 99 797 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 698 581 zł w 2024 roku • 2 668 004 zł w 2023 roku • 1 681 565 zł w 2022 roku
Organizacja PDC Industrial Center 94 wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 97% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 21 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 41 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+21
dni względem terminu
5
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 11 dni04-06-2025
2023
−18 dni27-06-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−29 dni16-09-2021
2019
+11 mies. 6 dni16-09-2021
2018
−6 dni09-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Pnb Sma Europe I Sar posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.09.2020 jest Pnb Sma Europe I Sar kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.01.2020 do 09.09.2020
był Maeric I S.a.r.l. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 14.05.2018 do 29.01.2020 najwięcej udziałów posiadał Marvipol Logistics. Jego udziały w tym czasie wynosiły 68%.