Organizacja Hydro - Trucks Silo Serwis osiągnęła 10 622 293 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 10 597 792 zł. Pozostałe przychody to 24 501 zł.
Całkowite koszty wyniosły 9 804 284 zł.
Zysk netto wyniósł 793 508 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 481 948 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 622 293 zł w 2021 roku. • 9 629 987 zł w 2020 roku. • 8 664 154 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 196 549 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 793 508 zł w 2021 roku. • 170 358 zł w 2020 roku. • 485 951 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 11 464 127 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 208 568 zł a 26 555 731 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 722 850 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 464 127 zł w 2021 roku. • 7 804 863 zł w 2020 roku. • 8 090 461 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 886 tys. zł.
EBITDA Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 941 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
219 744 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 886 437 zł w
2021 roku. • 223 276 zł w
2020 roku. • 507 736 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
233 461 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 941 307 zł w
2021 roku. • 277 546 zł w
2020 roku. • 507 736 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hydro - Trucks Silo Serwis mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku. • 10 os. w 2020 roku. • 1 os. w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2021 roku. • 2,87% w 2020 roku. • 2,88% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2021 roku. • 0,34% w 2020 roku. • 0,17% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Hydro - Trucks Silo Serwis charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hydro - Trucks Silo Serwis wynosi 305 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 133 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 471 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 133 tys. zł a 471 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
72 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 305 tys. zł w 2021 roku. • 191 tys. zł w 2020 roku. • 175 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 133 tys. zł w 2021 roku. • 33 tys. zł w 2020 roku. • 76 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 471 tys. zł w 2021 roku. • 385 tys. zł w 2020 roku. • 347 tys. zł w 2019 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
153 375 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 613 500 zł w 2021 roku • 460 437 zł w 2020 roku • 31 656 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2021 roku •
5% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hydro - Trucks Silo Serwis wyniosła 6 673 672 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 407 417 zł.
a
ktywa trwałe to 266 256 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 673 672 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 062 248 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 611 425 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 412 488 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 673 672 zł w 2021 roku. • 7 892 218 zł w 2020 roku. • 2 186 976 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 49%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Organizacja Hydro - Trucks Silo Serwis wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 95% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2021 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 82 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 191 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-82
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−6 mies. 11 dni07-04-2022
2020
−6 mies. 18 dni31-03-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
+8 mies. 20 dni31-03-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki