Organizacja Mucha Lucha osiągnęła 3 590 396 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1238 zł. Pozostałe przychody to 3 589 159 zł.
Całkowite koszty wyniosły -2 940 596 zł.
Zysk netto wyniósł 2 941 833 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 425 578 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 590 396 zł w 2025 roku. • 4 309 993 zł w 2024 roku. • 3 845 027 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 358 655 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 941 833 zł w 2025 roku. • 3 609 766 zł w 2024 roku. • 3 030 801 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mucha Lucha wynosi 16 371 055 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 210 125 zł a 41 185 665 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 987 331 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 16 371 055 zł w 2025 roku. • 17 739 657 zł w 2024 roku. • 16 963 407 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mucha Lucha wynosi -306 tys. zł.
EBITDA Mucha Lucha wynosi -306 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
28 294 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -305 715 zł w
2025 roku. • -409 207 zł w
2024 roku. • -240 886 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
28 294 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -305 715 zł w
2025 roku. • -409 207 zł w
2024 roku. • -240 644 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Mucha Lucha wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mucha Lucha wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mucha Lucha wynosi 0,23%. To oznacza, że firma ma szansę 0,23% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mucha Lucha charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mucha Lucha wynosi 41 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 589 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 589 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 41 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 589 tys. zł w 2025 roku. • 722 tys. zł w 2024 roku. • 607 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
144 288
zł.
Koszty operacyjne Mucha Lucha wyniosły
306 952
zł.
Wynagrodzenia stanowią
47%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
18 036 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 144 288 zł w 2025 roku • 244 288 zł w 2024 roku • 144 408 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
47% w 2025 roku •
60% w 2024 roku •
50% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mucha Lucha wyniosła 10 269 972 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 475 838 zł.
a
ktywa trwałe to 5 794 134 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 269 972 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 323 139 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 946 833 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 227 539 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 269 972 zł w 2025 roku. • 6 647 467 zł w 2024 roku. • 7 785 010 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
Marża operacyjna wyniosła -24,704%.
Marża netto wyniosła 82%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3049.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mucha Lucha wyniosły 7 323 139 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 269 972 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 868 884 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 323 139 zł w 2025 roku • 6 077 782 zł w 2024 roku • 4 749 209 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 91% w 2024 roku • 61% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mucha Lucha wykazała przychody na poziomie 3 590 396 zł.
Organizacja zarobiła 2 941 833 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 941 833 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 154 zł w 2024 roku • 8219 zł w 2023 roku
Organizacja Mucha Lucha wykazała zysk netto większy niż 97% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 96 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-96
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
+1 mies. 6 dni20-08-2025
2023
−4 mies. 6 dni11-03-2024
2022
−4 mies.17-03-2023
2021
−6 mies. 21 dni28-03-2022
2020
−5 mies.18-05-2021
2019
−4 mies. 1 dni16-06-2020
2018
−5 dni10-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Hejka Marcin posiada 99
udziałów,
które stanowią
99.0% firmy.
Największym udziałowcem od 25.05.2018 jest Hejka Marcin kontrolujący 99% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 02.06.2017 do 25.05.2018
był Hejka Marcin kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 26.08.2016 do 02.06.2017 najwięcej udziałów posiadał Blackstones. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.