Organizacja Spower Lubień Dolny 2 osiągnęła 530 504 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 530 502 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 703 965 zł.
Strata netto wyniosła 173 463 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 106 101 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 530 504 zł w 2022 roku. • 348 464 zł w 2021 roku. • 201 129 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -33 404 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -173 463 zł w 2022 roku. • 55 637 zł w 2021 roku. • -224 060 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spower Lubień Dolny 2 wynosi 353 670 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 326 261 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 70 734 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 353 670 zł w 2022 roku. • 454 859 zł w 2021 roku. • 134 086 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Spower Lubień Dolny 2 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spower Lubień Dolny 2 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spower Lubień Dolny 2 wynosi 0,44%. To oznacza, że firma ma szansę 0,44% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,068% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,44% w 2022 roku. • 0,42% w 2021 roku. • 0,49% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Spower Lubień Dolny 2 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spower Lubień Dolny 2 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 39 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 39 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 39 tys. zł w 2022 roku. • 11 tys. zł w 2021 roku. • 8 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Spower Lubień Dolny 2 wyniosły
268 349
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spower Lubień Dolny 2 wyniosła 2 100 937 zł.
a
ktywa obrotowe to 161 334 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 939 602 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 100 937 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -370 616 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 471 552 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 403 178 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 100 937 zł w 2022 roku. • 2 292 639 zł w 2021 roku. • 2 212 149 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47%.
Marża operacyjna wyniosła 49%.
Marża netto wyniosła -33%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spower Lubień Dolny 2 wyniosły 2 471 552 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 100 937 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 118%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 474 725 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 471 552 zł w 2022 roku • 2 489 792 zł w 2021 roku • 2 464 939 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 118% w 2022 roku • 109% w 2021 roku • 111% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spower Lubień Dolny 2 wykazała przychody na poziomie 530 504 zł.
Organizacja zarobiła -173 463 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -173 463 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku